کد خبر: ۵۱۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۴
تدبیرنو،مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور اعلام کرد: از ابتدای بهمن ماه سال ۹۸ تا پایان اردیبهشت امسال، ساختار سازمانی ۱۴ شهرداری تازه تأسیس ابلاغ شده است.

عباس کرکه آبادی با بیان این خبر اسامی این شهرداری ها را به این شرح معرفی نمود: شهرداری نلاس در استان آذربایجان غربی، شهرداری دهسرخ در استان اصفهان، شهرداری رودزرد ماشین در استان خوزستان، شهرداری های سرجنگل، کتیج و ده رئیس در استان سیستان وبلوچستان، شهرداری بوستان در استان کهگیلویه وبویراحمد، شهرداری سیجوال در استان گلستان، شهرداری فال در استان فارس و شهرداری های سیجوال، بندزرک، بالاشهر، پل و  هنگویه در استان هرمزگان.
 
وی در ادامه اظهار کرد: ساختارهای سازمانی فوق پس از همفکری با استانداریها و شهرداریهای ذیربط با رویکرد جدید و اعمال ملاحظات حوزه ‏ساختار سازمانی، سیاست‏های کلی نظام اداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداری‎ها و در راستای ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا ابلاغ شد.
 
کرکه آبادی افزود: در ساختارهای ابلاغی علاوه بر سیاست‌ها و ضوابط فوق؛ به تطبیق تعداد و عناوین واحدها و پستهای سازمانی با مقتضیات هر شهر و شهرداری، امکانات و نیروی انسانی و وظایف و مسئولیتهای واقعی و مورد عمل هر واحد سازمانی توجه شده است.
 
وی خاطرنشان نمود: شهرداری‎های فوق می‎توانند با توجه به بخشنامههای وزیر محترم کشور با موضوع «دستورالعمل نحوه تبدیل شورای اسلامی روستا به شورای اسلامی شهر و تأسیس شهرداری» و همچنین «نحوه به کارگیری نیروی قرارداد موقت کارمندی و کارگری در شهرداری‎ها و سازمان‎های وابسته» با اولویت نیروهای واجد شرایط دهیاری‎ مرتبط به منظور جذب نیرو اقدام نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر: