کد خبر: ۵۱۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
تدبیرنو،فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: در مرحله سوم این رزمایش، هفتم خردادماه 11 هزار بسته معیشتی و هفت هزار کیسه برنج برای ایثارگران استان بوشهر توزیع خواهد شد.
، سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز عملیات بیت‌المقدس  و آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: در این عملیات 88 نفر از رزمندگان استان بوشهر شهید و 144 نفر به مقام جانبازی نائل آمدند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: علی‌رغم هجمه‌های فراوان رسانه‌های خارجی در خصوص تجزیه ایران، وقتی خرمشهر فتح شد، معادله تجزیه ایران رخت بربست و همگان متوجه شدند که ایران و ایرانی می‌تواند از کشور خود دفاع کند و نیاز به دخالت هیچ بیگانه‌ای نیست.

وی بابیان اینکه فتح خرمشهر نماد اقتدار جمهوری اسلامی است، ابراز کرد: در این عملیات ستون فقرات رژیم بعث عراق درهم‌شکسته شد و یکی از عظیم‌ترین حوادث تاریخ معاصر رقم خورد و دیدگاه‌های جهانی نسبت به توانمندی‌های رزمندگان اسلام تغییر پیدا کرد.

رزمجو در خصوص اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در استان بوشهر، اظهار داشت: در این راستا بیش از سه میلیون و 877 هزار ماسک و دستکش توزیع‌شده و گروه‌های جهادی 11 هزار و 778 نوبت اقدام به ضدعفونی معابر و اماکن کرده‌اند.

وی شبکه بهداشت و درمان بسیج در سراسر استان تعداد یک‌میلیون و 58 هزار و 634 نفر در استان بوشهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر غربالگری شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) در خصوص رزمایش مواسات و تعداد کمک‌های مؤمنانه در استان بوشهر اظهار داشت: تاکنون بیش از 147 هزار بسته معیشتی به ارزش 28 میلیارد و 300 میلیون تومان در قالب کمک‌های مؤمنانه در استان بوشهر توزیع‌شده است.

رزمجو با اشاره به مراحل تهیه و توزیع کمک‌های مؤمنانه سپاه در استان بوشهر گفت: در مرحله اول با کمک فرمانده کل سپاه و نهادهای استانی، 40 هزار بسته به ارزش 12 میلیارد تومان دو هزار و 200 بسته و در مرحله دوم 41 هزار بسته معیشتی به ارزش 12 میلیارد و 350 میلیون تومان بین نیازمندان استان بوشهر توزیع‌شده است. 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: در مرحله سوم این رزمایش، هفتم خردادماه 11 هزار بسته معیشتی و هفت هزار کیسه برنج برای ایثارگران استان بوشهر توزیع خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: