کد خبر: ۵۱۶۶۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
تدبیرنو،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر می‌گوید وجه ۱۰ هزار تن گندم خریده شده از کشاورزان هنوز پرداخت نشده که به زودی به حسابشان واریز می‌شود.
سید محمد هاشمی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر بیان کرد: پیش‌بینی شده بود ۱۰۸ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریده شود اما تاکنون ۱۱۴ هزار تن گندم به انبارها تحویل  شده است.

او افزود: مبلغ ۲۶۰ میلیارد تومان بابت خرید ۱۰۴ هزار تن از گندم خریداری شده به حساب کشاورزان واریز شده و هزینه خرید ۱۰ هزار تن دیگر به زودی پرداخت می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر ادامه داد: در این استان ۱۲ انبار شامل ۵ انبار اداره کل غله و ۷ انبار مباشر تعاون روستایی، گندم  را از کشاورزان تحویل می‌گیرند.

هاشمی عنوان کرد: ۱۰۰ هزار تن از گندم‌های خریداری شده به صورت مستقیم به انبار‌های پنج گانه اداره کل غله و ۱۴ هزار تن دیگر نیز از طریق انبار‌های مباشر تحویل شده است.

کشتی حامل برنج به بوشهر می‌آید

او همچنین گفت: به زودی پنجمین کشتی حامل برنج در بندر بوشهر پهلو می‌گیرد و این طور میزان برنج‎های وارد شده به این بندر در قالب کالای اساسی به ۵۷ هزار تن افزایش می‌یابد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر بیان کرد: دو هزار تن برنج و هزار تن شکر در انبار‌های این اداره کل موجود است و توزیع این اقلام از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر همچنان ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: