کد خبر: ۵۱۶۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
تدبیرنو- رئیس آموزش و پرورش خارگ گفت: «حق جزیره» برای فرهنگیان جزیره خارگ دیده شود.
رضا برمک عصر دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش خارگ اظهار داشت: تفاوت زیاد بین شرایط خدمتی فرهنگیان شاغل در جزایر بافرهنگیان شاغل در مناطق خشک، وجود دارد ولی عدم توجه به این تفاوت‌ها و سختی‌ها سبب ابراز گلایه‌های شدید فرهنگیان شاغل در جزیره خارک شده است.

وی بابیان اینکه یکی از خواسته‌های به حق فرهنگیان حق جزیره است که به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد تصریح کرد: در جزیره خارگ تعامل بسیار خوبی بین دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های نفتی با آموزش و پرورش وجود دارد، تداوم این روند مطمئناَ باعث شکوفایی و رشد آموزش و پرورش در جزیره خواهد شد.

وی افزود: نگاه بخشداری ویژه خارگ در حوزه آموزش و پرورش توسعه پایدار و شکوفایی در حوزه آموزشی و پرورشی است، با توجه به شرایط فعلی حاکم بر کشور، فضای آموزشی را وارد منازل دانش آموزان کردیم، اقدامات بسیار مناسبی در حوزه نرم‌افزاری و فضای مجازی داشتیم و طبق آمار ۱۰۰ درصد از این زیرساخت توسط دانش آموزان در جزیره استفاده گردید.

رئیس آموزش و پرورش خارگ تصریح کرد: در راستای به‌روزرسانی علمی فرهنگیان و اولیای جزیره، برگزاری یک دوره کتب مؤلف داشتیم همچنین با همکاری شرکت پایانه‌های نفتی ایران آزمون قلمچی برای دانش آموزان و برگزاری کلاس‌های کنکور به صورت رایگان برگزار شد.

برمک رئیس شورای آموزش و پرورش خارگ بابیان اینکه در حوزه نجوم، دانش آموزان جزیره خارگ در استان بوشهر سرآمد هستند خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط محدود جزیره در بحث کنکور سال گذشته، دانش آموزان خارگ توانستند رتبه‌های مناسبی در رشته‌های پزشکی کسب کنند، در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی با طراحی یک طرح کوتاه مدت در حوزه کتاب‌خوانی ۱۰۰ درصد دانش آموزان عضو کتابخانه در جزیره شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: