کد خبر: ۵۱۶۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
تدبیرنو: نائب رئیس فدراسیون تنیس گفت: ۵۰ هزار ورزشکار در این رشته در دو بعد همگانی و قهرمانی در ۳۱ استان برنامه ریزی سازماندهی شده است.
؛ در مجمع انتخابات هیئت تنیس استان بوشهر که با حضور نایب رئیس فدراسیون تنیس، مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع  عصر امروز در بوشهر برگزارشد مهدی اعتمادی با 11 رای اعضای مجمع به‌عنوان رئیس هیئت تنیس استان بوشهر انتخاب شد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1399/02/29/1399022920385773520437054.jpg

نایب رئیس فدراسیون تنیس در این مجمع با اشاره به ساماندهی 50 هزار ورزشکار در این رشته اظهار داشت: فدراسیون در دو بعد همگانی و قهرمانی در 31 استان برنامه ریزی کرده است که در این زمینه شهرداری‌های استان‌ها در بعد همگانی مشارکت می‌کنند.

کامبیز رنجبر اضافه کرد:با توجه به بودجه محدود فدراسیون جوابگوی نیاز هیئت‌ها نیست و هم اکنون هیئت‌های استانی به دنبال جذب اسپانسر و سرمایه گذار بخش خصوصی برای توسعه این رشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این مجمع اظهار داشت: هم اکنون 3 باشگاه فعال دراین رشته در پایگاه دریایی ، نیروگاه اتمی و بخش خصوصی فعالیت می‌کنند.

احمد بهروزیان‌فرد افزود:برای توسعه این رشته این آمادگی وجود دارد که فضای لازم را برای بخش خصوصی فراهم کنیم و تسهیلات خوبی برای بخش خصوصی از سوی اداره کل ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: توسعه این رشته در شهرستان‌ها و برگزاری کلاس‌های آموزشی مربیگری و داوری در اولویت هیئت قرار گیرد.

بهروزیان‌فرد در پایان گفت: این استان در نیمه دوم سال آمادگی برگزاری مسابقات کشوری و اردوهای تیم ملی را فراهم کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: