کد خبر: ۵۱۶۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
تدبیرنو،طی حکمی از سوی دبیر جشنواره، داوران نخستین جشنواره تئاتر خانگی نمایش خانه معرفی شدند.
، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر و دبیر اولین جشنواره تئاتر خانگی" نمایش خانه" طی احکامی سیروس همتی هنرمند تئاتر وسینمای کشور، سامان خلیلیان کارگردان و رییس کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی و جهانشیر یاراحمدی از بازیگران و پژوهشگران تئاتر کشور و رییس انجنن هنرهای نمایشی استان را به عنوان داور اولین جشنواره " نمایش خانه معرفی کردند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر خبرداد:

داوران اولین جشنواره تئاتر خانگی نمایش خانه انتخاب شدند

محمد مظفری در این زمینه گفت: اولین جشنواره تئاتر خانگی " نمایش خانه" با شعار هر خانه ایرانی یک تماشاخانه تئاتر، به عنوان اولین اتفاق هنری در کشور در روزهای نخست شیوع ویروس کرونا باگستره ملی در سراسر کشور و در جهت پرکردن اوقات فراغت خانواده های در قرنطینه کرونا فراخوان داد که بیش از ۷۰ اثر نمایشی از ۱۶ استان کشور در آن شرکت نمودند.

مظفری افزود: قرار است تا پایان  ماه مبارک رمضان نتایج جشنواره مشخص و در صورت فراهم شدن شرایط اختتامیه در شهر بوشهر برگزار شود.

وی تصریح کرد آثاری که به جشنواره ارسال شده نمایش هایی می باشد که با مشارک خانواده ها در منازل و خانه ها تمرین ،تولید و برای خود اعضای خانواده هااجرا گردیده ، وفیلم اجراها برای داوری از طریق فضای مجازی به دبیرخانه ارسال شده است.

محمد مظفری افزود: به زودی پخش فیلم اجراهای  10 اثر برگزیده جشنواره از طریق فضای مجازی آغاز خواهد شد.

مظفری گفت: این جشنواره  را سازمان مردم نهاد نیمدری سبز با همکاری دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری و با مشارکت  کانون تئاتر خیابانی کشور، انجمن هنرهای نمایش استان بوشهر، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان بوشهر، و سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر برگزار گردیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: