کد خبر: ۵۱۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
تدبیرنو،معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت : ۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، فردا در شب شهادت امیرالمومنین علی (ع) بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.
سلمان یاوری معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت : خادمیاران رضوی آستان قدس رضوی با همدلی و وفاقی که دارند در تمامی برنامه‌هایی که نیاز به همدلی دارند همواره در خط مقدم هستند.

او گفت : خادمیاران در همان روز‌های اولیه شیوع ویروس کرونا در کشور و استان با فعالیت در خدمات اجتماعی، فرهنگی، گندزدایی، تولید کارگاه ماسک و دستکش، حضور در بیمارستان‌ها، کمک به بیماران کرونایی، تجلیل از کادر درمانی و... در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس بودند.

معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح «سفره مهربانی» در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و همسو با رزمایش مواسات همدلی و کمک مؤمنانه، گفت: فردا (پنج‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه) در شب شهادت امیرالمومنین علی (ع)، ۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی که به همت و مشارکت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی، بنیاد کرامت امام رضا (ع)، خادمیاران رضوی و کمیته امداد امام خمینی (ره) جمع‌آوری شده، بین شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.

او گفت: این مراسم فردا در مسجد جامع کرمانشاه با حضور آیت‌الله مصطفی علما، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و دیگر مسؤولان استانی برگزار و ان‌شا‌ءالله بسته‌های معیشتی تهیه شده بین نیازمندان شناسایی شده با اولویت آسیب‌دیدگان از کرونا، توزیع می‌شود .

نام:
ایمیل:
* نظر: