کد خبر: ۵۱۴۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
تدبیرنو،مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: ۸۰ خدمت و زیرخدمت شهرداریهای کشور با هدف استاندارسازی خدمات و یکپارچگی در مدیریت و توسعه دولت الکترونیک از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور مصوب شد و شناسه یکتا دریافت کردند.

، عباس کرکه آبادی با بیان این مطلب گفت: تصویب این خدمات در اجرای مصوبه سال 93 ابلاغی رئیس جمهور محترم با عنوان نقشه راه توسعه دولت الکترونیک و مصوبه سال 95 شورای عالی اداری صورت گرفته است.
 
وی، پاسخگویی و رسیدگی به شکایات شهروندان در حوزه خدمات شهرداری، تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری، ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآورده های کشاورزی، مدیریت کنترل ترافیک شهری، ارائه خدمات حمل و نقل عمومی، ارائه پروانه ها و گواهی های ساختمانی، ارائه خدمات فضای عمومی شهرها، پیشگیری و رفع تخلفات شهری را از جمله خدماتی ذکر نمود که به تصویب سازمان اداری و استخدامی کشور رسیده است.
 
وی با بیان اینکه 80 خدمت و زیرخدمت شهرداریها برای نخستین بار مصوب شده و شناسه یکتا دریافت نموده است، ابراز امیدواری نمود که این امر موجبات ارتباطات مناسب شهرداری را با شهروندان و سایر سازمان ها برقرار سازد.
 
کرکه آبادی اضافه کرد: به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان، تکمیل شناسنامه خدمات مذکور با همکاری شهرداریها به منظور ارائه خدمات قابل ارائه در میزخدمت حضوری در حال بررسی و اقدام می‌باشد.
 
وی همچنین از نمایندگان سازمان اداری و استخدامی، شهرداریها، وزارت کشور و همکاران دفتر تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان که در شناسایی، احصاء و تصویب این خدمات همکاری لازم را نموده اند، تشکر نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: