کد خبر: ۵۱۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
تدبیرنو،رییس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور از امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی پژوهشیِ بکارگیری نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه، فی‌مابین این سازمان و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به نمایندگی از دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی منعقد شد.

اسمعیل زیارتی نصرآبادی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به ماهیت فعالیت‌های مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی، جذب نخبگان و استعدادهای برترِ وظیفه و همکاری با این افراد در قالب پروژه‌های واجد اولویت در دستور کار این مجموعه دارد.

وی، بهره‌گیری از نخبگان علمی کشور را فرصت مغتنمی در راستای منظور تعمیق فعالیت‌های پژوهشی،‌ خلق ایده‌های جدید و خلاقانه از سوی جوانان دانش‌آموخته‌های نخبه و از سویی دیگر موجب دلگرمی و انگیزه برای نخبگان و استعدادهای برتر کشور در راستای خدمت به ایران اسلامی دانست.

زیارتی نصرآبادی ابراز امیدواری نمود که این تفاهم‌نامه باعث شود تا سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به سهم خود، بتواند گام مثبتی در بکارگیری استعدادها و نخبگان وظیفه برتر که یکی از ارکان مهم و اصلی سازندگی و اعتلای ایران اسلامی هستند، برداشته و متقابلا خدمات این سرمایه‌های ملی نیز بتواند در راهبری مطلوب‌تر شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور موثر باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: