کد خبر: ۵۰۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
تدبیرنو،معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: فیلم تیراندازی منتشر شده در فضای مجازی به نام تیراندازی در دُوِیره، مربوط به استان بوشهر نیست.
سرهنگ جهانبخش طهماسبی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر بیان کرد: در پی انتشار تصویری با موضوع تیراندازی در شهر دُوِیره در شبکه‌های اجتماعی، اعلام می‌کنیم که این تصویر مربوط به تیراندازی در یک سیگارفروشی در شهر دزفول استان خوزستان است و ارتباطی با تیراندازی در روستای دویره استان بوشهر ندارد.

او افزود: یک حادثه تیراندازی ساعت ۲۱ دیشب (یکشنبه سوم فروردین) به علت درگیری دو نفر با یکدیگر در روستای دویره اتفاق افتاد که باعث مصدومیت هر دو نفر شد و این افراد  با کمک عوامل امدادی به مرکز درمانی منتقل شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس از لحظات ابتدایی این حادثه وارد عمل شده و در حال بررسی موضوع است، عنوان کرد:  حالا تصویری مربوط به حادثه تیراندازی که در خارج از استان اتفاق افتاده است، با نام این حادثه در فضای مجازی منتشر شده است.

طهماسبی هشدار داد: پلیس افرادی را که باعث اخلال در نظم، تشویش اذهان عمومی و رعب وحشت در جامعه شوند، تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر: