کد خبر: ۴۹۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
تدبیرنو،فرماندار دشتستان گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان دشتستان پیگیری و تکمیل شوند.
فتح‌الله نوروزی بعدازظهر پنج‌شنبه در نشست بررسی پروژه‌های دهه فجر، اظهار داشت: یکی از مناسبت‌هایی که بسیار مهم که باید در اولویت قرار گیرد، دهه فجر است که در این راستا مصداقی از آیه شریف سوره فجر است که ما بر این عهد هستیم که از هیچ کوششی برای خدمت‌رسانی به مردم فروگذار نباشیم.

فرماندار شهرستان دشتستان دهیاران و شوراها را بال‌های توسعه دانست و خاطرنشان کرد: هر دهیاری که بتواند ارتباط خوب و مناسبی برقرار کند باعث رشد و شکوفایی آن روستا خواهد شد و تأثیر به‌سزایی در توسعه عمران  روستاها و شهرستان خواهد داشت.

وی  با تأکید بر اینکه  بخشداران  پروژه های  افتتاحی دهه فجر را با دقت بررسی کنند، اضافه کرد:  با توجه به در پیش بودن ایام فاطمیه قبل از دهه فجر باید برنامه‌های خوب و شایسته‌ای برای این ایام در نظر گرفته شود.

نوروزی در خصوص برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر، تصریح کرد: این برنامه‌ها توسط ستاد برگزاری دهه فجر پیش‌بینی و انجام خواهد شد و برای پروژه‌های افتتاحیه باید جمع‌بندی مناسب انجام گیرد و پروژه‌هایی که مناسب‌تر و خوب هستند در اولویت قرار گیرند.

فرماندار شهرستان دشتستان بیان داشت: برگزاری جلسه امروز به‌منظور هماهنگی پروژه‌ها و تکمیل آن‌ها برای افتتاحیه دهه فجر بود که باید در این راستا پروژه‌های باکیفیت و مناسبی به مردم ارائه دهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: