کد خبر: ۴۸۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
مسئول دفاتر رهبری در دانشگاه‌های بوشهر:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جامعه دانشگاهی در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار بصیرت افزایی و روشنگری کند.
جامعه دانشگاهی در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار روشنگری کند

به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام عباس دشتی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جان‌باختگان سانحه هوایی اخیر اظهار داشت: همه اساتید، دانشجویان و کارکنان باید با بصیرت افزایی و روشنگری در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار جهانی و مزدورانش شجاعانه و آگاهانه با هوشیاری کامل دسیسه‌های آنان را نقش بر آب کنند.

وی با بیان اینکه درخواست جامعه دانشگاهی اخراج هر چه سریع‌تر سفیر بی‌آبروی انگلیس از کشور است اضافه کرد: اساتید، دانشجویان و کارکنان باید با بصیرت افزایی و روشنگری مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و جنایتکاران غاصب بزنند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در خصوص سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جان‌باختگان سانحه هوایی اخیر افزود: این حوادث داغ بزرگی برای همه ملت ایران بود و امیدوارم خداوند به برکت این ایام و به آبروی حضرت زهرا (س) به خانواده‌های این عزیزان صبر و اجر عنایت فرماید.

وی تصریح کرد: در حادثه سانحه هوایی برخی که نتوانسته‌اند موج بزرگ مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی و هم‌رزمانش در کشور ایران و عراق را بینند به میدان آمده و از این آزادی و امنیت، سوءاستفاده کردند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: آمریکا و جیره‌خوارانش در کشور بدانند موجی که قاسم سلیمانی ایجاد کرد و جایگاهی که او دارد با این کارها از بین نخواهد رفت.

وی بیان کرد: آمریکا جز ناامنی برای ملت‌ها هیچ ارمغان دیگری نداشته و مردم ما آگاه و هوشیارند چراکه ما همیشه در حال جنگ با آمریکا بوده و هستیم و به او سیلی زده‌ایم و کج‌فهمی و خوش‌خیالی است که فکر کنیم امریکا از این نظام مقدس ما دست بر می‌دارد.

دشتی با بیان اینکه تا زمانی که مردم ما انقلابی باشند آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد و پاسخ او را خواهند داد تصریح کرد: اینکه می‌گویند چرا فرماندهان آمدند و از مردم پس از حادثه عذرخواهی کردند باید گفت این افتخار فرماندهان است که در برابر مردم خاضع و نوکر و خدمت‌گزارشان هستند.

وی اضافه کرد: آنان به این عذرخواهی افتخار می‌کنند اما دشمنان بدانند که این فرماندهان در برابر آنان بسیار مستحکم و نابودکننده کاخ آمال آنان هستند.

دشتی گفت: صداقت این عزیزان نشانه عزت، آبرو و شجاعت است و باید در اینجا از شجاعت سرداران عزیز سپاه اسلام به ویژه سردار حاجی‌زاده که مصداق آیه شریفه (اشداء علی الکفار رحماء بی نهم) هستند صمیمانه تشکر و قدردانی به عمل می‌آوریم.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: اگر نظام صبر می‌کند عین بزرگواری و متانت است ولی بدانند که اگر قرار باشد به تصاویر شهدای ما و مقدسات ما توهین نمایند این ملت همان ملت سال ۸۸ است که پس از عاشورا به میدان آمد و طومار آشوبگران را جمع کرد.

مراسم گرامیداشت سانحه هوایی که به شهادت تعدادی از دانشجویان نخبه علمی کشور انجامید با حضور مسئولین، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) دانشگاه برگزار شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: