کد خبر: ۴۸۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
تدبیرنو،در آستانه برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر توانمندی‌ها‌ی نیرو‌های مسلح و سازمان انرژی اتمی ایران در نمایشگاه مسیر افتخار در بوشهر به نمایش در آمد.
در آستانه برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر توانمندی‌های نظامی و هسته‌ای در نمایشگاه مسیر افتخار در بوشهر به نمایش در آمد.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه نمایشگاه یاد شده تا 25 دی ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی بوشهر برپا است اظهار داشت: این مجموعه نمایشگاهی شامل دستاورد‌های هسته‌ای و تجهیزات و قابلیت‌های نیرو‌های مسلح مستقر در استان بوشهر، نمایشگاه فاطمیه و تاریخ مکتوب و شفاهی مقاومت این استان است.

سرهنگ عبدالرضا دشتی برپایی چنین برنامه‌هایی را فرصتی برای آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی با آرمان‌های شهیدان و بازخوانی تاریخ باشکوه و با افتخار شهدای استان در نبرد با استکبار جهانی عنوان کرد.


وی از بازسازی عملیات والفجر 8  خبر داد و بیان کرد: این عملیات در آستانه برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان در محل نمایشگاه بین‌المللی بوشهر در حال برگزاری است که در آن عملیات رزمی، انفجاری و تیراندازی و انتقال نیرو، غواص و حرکات با قایق اجرا می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: