کد خبر: ۴۸۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
فرمانده سپاه استان بوشهر:
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقطه قوت هر ایرانی بود که انسانیت و شرف را به جهان اسلام ارزانی داد.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقطه قوت هر ایرانی بود

به گزارش تدبیر نو، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو صبح شنبه در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر اظهار داشت: شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اقتدار ملی و بین المللی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پایداری بی ادعا برای دین و پرچم غرور برای هر ایرانی بوده است.

وی افزود: شهید سلیمانی، پویایی را در جبهه‌های مقاومت ایجاد کرد و با شهادتش آن پویایی و مستشاری تداوم و تقویت بیشتری پیدا خواهد کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: فعالیت‌های این پاسدار اسلام که مالک اشتر و ابوذر زمان و سردار اقتدار آفرین بود را نه تنها در کشورمان بلکه در فراسوی ایران اسلامی باید جستجو کرد.

رزمجو یادآور شد: این شهادت سبب وحدت و انسجام بیشتر دوستان مکتب اسلام در درون و برون کشور خواهد شد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقطه قوت هر ایرانی بود که انسانیت و شرف را به جهان اسلام ارزانی داد و فرزندی مجتهد فی سبیل الله برای آحاد مردم ایران و مظلومان جهان بود.

سردار سلیمانی یار بی‌نظیر ولایت بود

وی ادامه داد: این شهید مکتب اسلام یار بی نظیر ولایت و مدافع بی بدیل امت اسلام و گنجینه تمام نشدنی هشت سال دفاع مقدس و خط مقاومت بود که حماسه‌های سترگی را در کارنامه درخشان خدمت پاسداری برای خود و نظام جمهوری اسلامی و کشورهای مسلمان و مظلومان جهان به ارمغان آورد.

رزمجو با گرامیداشت شهادت خبرنگاران دوران دفاع مقدس گفت: ارزش شهدای رسانه به عنوان سمبل و نماد قدرت فرهنگی جمهوری اسلامی از اهمیت بالا و والایی برخوردار است که تاکنون توانسته‌اند توطئه‌های جنگ نرم دشمن را خنثی کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: کارکرد امنیتی رسانه‌ها در جامعه کنونی اهمیت غیرقابل انکار یافته و همچنین شرایط خاص ملی و منطقه‌ای و جهانی و پیچیدگی اوضاع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر اهمیت کار رسانه‌ها در عرصه‌های مختلف افزوده است.

وی ادامه داد: امروز افتخار میزبانی ۹ تن از این شهدای والامقام از پنج استان خوزستان، هرمزگان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر را داریم که با خون خودشان مسیر حرکت رسانه‌ها را مشخص کرده‌اند.

رزمجو گفت: این شهیدان ویژگی‌های یک فرد رسانه و محتوای رسانه را با خون خود ترسیم کرده‌اند به گونه‌ای که این اصحاب رسانه هستند که می‌توانند با تلاش و جدیت خود از این مسیر حداکثر استفاده را به عمل آوردند.

شهدای غریب رسانه انتشار دهنده پیام‌های الهی بودند

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: شهدای غریب رسانه انتشار دهنده پیام‌های الهی و اهداف و آرمان‌های انقلاب و شهدا به مخاطبین خود بوده و بر افکار عمومی دنیا نیز تأثیرگذار بوده‌اند.

وی ادامه داد: رسانه خود یک پیام است اما شهدای رسانه با انتقال این پیام در ابعاد مختلف و در اعصار و نسل‌های متعدد تأثیر به سزایی را ایفا کرده‌اند.

رزمجو اظهار داشت: ارزش‌های فرهنگی ما در خون شهدای رسانه متجلی و رقم می‌خورد و مظهر آرمان‌های مردم خوب و با وفای ما همین شهدا و به ویژه شهدای رسانه هستند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شهدای رسانه باعث طلوع خورشید بیداری، حاکمیت، مدیریت و تمدن اسلامی برای رسانه‌ها درونی و برونی در انقلاب و جهان اسلام شده‌اند.

وی با اعلام اینکه افشای ماهیت جهان‌خواران، ظالمان و جنایت کاران دنیا در حماسه آفرینی‌های شهدای رسانه تجلی پیدا می‌کند، افزود: دفاع از آرمان‌ها و سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در فضا و جغرافیای ملی و فراملی و همچنین شکست جنگ نرم و فرهنگی دشمن در خون پاک شهدای رسانه تجلی پیدا می‌کند.

رزمجو گفت: اتاق فکر شهدای رسانه مقابله و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی سازماندهی شده بود و این شهدای رسانه بودند که تمامی تار و پود اندیشه‌ها، استراتژی‌ها و اهداف دشمن را بر علیه انقلاب اسلامی خنثی کرده‌اند.

وی عنوان کرد: شهدای رسانه نقشه راه پیشرفت و توسعه کشور را در عرصه منطقه‌ای و ملی و فراملی ترسیم کرده‌اند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: