کد خبر: ۴۸۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گفت: اعتبار موردنیاز اسکله تجاری کنگان که از مصوبه‌های پروژه‌های سفر رئیس‌جمهوری به کنگان بوده تأمین شد.
اعتبار موردنیاز اسکله تجاری کنگان تأمین شد

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند چهارشنبه شب در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: به زودی عملیات اجرایی اسکله تجاری کنگان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه احداث این اسکله از دیرباز از خواسته‌های ساحل‌نشینان کنگانی بوده و تحقق آن تجارت این منطقه را رونق می‌بخشد تصریح کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان انتظار می‌رود اهتمام ویژه‌ای نسبت به اجرای مصوبه‌های سفر هیئت دولت به استان بوشهر داشته باشند و در مواردی که ابهامی وجود دارد این ابهام را از مرکز پیگیری کنند.

گراوند ادامه داد: در ارتباط با نشست‌های شورای برنامه‌ریزی و توسعه نیز قانون‌گذارشان آن را با حضور مدیران تعریف کرده و با این شرایط حضور معاونان در چنین نشست‌هایی زیبنده نیست.

استاندار بوشهر گفت: در صورت حضور معاونان به جای مدیر دستگاه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه موضوع مورد درخواست آن دستگاه از دستور کار جلسه خارج می‌شود.

وی با بیان اینکه میزان تخصیص اعتبارات حوزه آب آشامیدنی استان بوشهر از میانگین تخصیص کشوری بالاتر است افزود: تخصیص اعتبارات حوزه آب آشامیدنی استان بوشهر از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۲ درصد است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه بخشی از اعتبارات ابلاغی سفر رئیس‌جمهوری به استان بوشهر مربوط به راه‌آهن بوشهر-شیراز است که می‌تواند به سرعت بخشی این پروژه کمک شایانی کند خاطرنشان کرد: اعتبار ساخت پیست قایقرانی بوشهر مصوب شده و با اجرای آن یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های موردنیاز توسعه ورزش‌های آبی در استان بوشهر فراهم می‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: