کد خبر: ۴۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)
تدبیرنوبه مناسبت ولادت حضرت زینب(س) همزمان با سراسر کشور ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۲۱ دست جهیزیه میان زوج‌های جوان کم‌برخوردار و بی‌بضاعت استان بوشهر توزیع کرد.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر در آیین اهداء جهیزیه به زوج‌های جوانان استان بوشهر با تبریک میلاد حضرت زینب(س) و با تاکید بر توجه به خدمات رسانی به افراد ضعیف و آسیب‌پذیر اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) افتخار دارد در سراسر کشور نهضت خدمات رسانی بدون مزد و منت به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی اجرایی کند.

سیدمحمدحسن تقی‌‌زاده با بیان اینکه خدمات این نهاد بدون بروکراسی اداری و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر امروز 21 دست جهیزیه به زوج‌های جوان استان بوشهر اهدا کرد و در مجموع تاکنون 53 دست جهیزیه اهداء شده است.

وی، با تاکید بر همکاری خیران در امر تامین جهیزیه زوج‌ها خاطر نشان کرد: تلاش می شود تا پایان امسال 70 جهیزیه با همکاری خیران به زوج‌های جوان کم بضاعت و محروم استان بوشهر تحویل شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بوشهر ارزش 14 قلم هر دست جهیزیه را 12 میلیون تومان دانست و گفت: این نهاد ساخت 1000 واحد مسکونی با همکاری دیگر نهادها در دست ساخت دارد و اجرای 1000 واحد مسکونی دیگر  نیز اجرایی می‌شود.

تقی‌زاده با بیان اینکه سال گذشته 5 میلیارد تومان برای مشکل مستمندان تحت پوشش بهزیستی هزینه شد گفت: یخچال، تلویزیون، فرش و ماشین لباسشویی از جمله اقلام اهدایی به نوعروسان استان است که به سبب ایرانی بودن به رونق تولید کشور کمک خواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی  و اجتماعی استاندار بوشهر نیز با قدردانی  از خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اظهار داشت: این نهاد توجه به محرومان  و افراد کم برخوردار مورد توجه ویژه قرار داده است.


مجید خورشیدی با اشاره به برنامه‌های دولت در تسهیل امر ازدواج  جوانان گفت: دولت تلاش می‌کند با مشارکت همه دستگاه‌های حاکمیتی زمینه ازدواج جوانان را فراهم کند.

وی توجه به اشتغال و مسکن جوانان را در اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: خانه‌دار شدن جوانان از برنامه‌های مهم دولت است که در این راستا اقدامات مهمی عملیاتی شده است.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد:برپایی چنین آئین‌هایی می‌تواند، زمینه ازدواج آسان جوانان را فراهم کند.

در پایان این مراسم به 21 زوج جوان 14 قلم کالای اساسی با ارزش ریالی هر فقره جهیزیه بیش از 120 میلیون ریال اهدا شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: