کد خبر: ۴۸۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
فرمانده مرزبانی استان بوشهر:
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: در یک عملیات که با درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ همراه بود، ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ/ ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

به گزارش تدبیر نو، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقدامات گسترده‌ای از سوی مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر و گناوه در راستای مقابله با ورود مواد مخدر از دریا به کشور انجام شده است.

وی به کشف محموله بزرگ مواد مخدر اشاره کرد و ادامه داد: دریابانان موفق شدند یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر که از چابهار به سمت حوزه دریایی بوشهر در حال حرکت بوده را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: چندین تیم پوششی و عملیاتی، پس از شناسایی مسیرهای تردد قاچاقچیان با اجرای کمین هدفمند و با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان بوشهر، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شوم خود که از یک ماه قبل برنامه‌ریزی شده بود ناکام گذاشتند.

سردار رضایی‌نژاد تصریح کرد: قاچاقچیان که توان مقابله با مرزداران را نداشتند پس از ساعتی درگیری مسلحانه، تسلیم و مأموران در این عملیات موفق شدند ضمن دستگیری شش قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، ۶۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

وی، مرزهای کشور را برای قاچاقچیان و سودجویان ناامن دانست و خاطرنشان کرد: مرزبانان استان با حضور شبانه‌روزی در مرزها، با هرگونه پدیده قاچاق برخورد خواهند کرد و قاچاقچیان بدانند که سدی محکم به نام مرزبانان در مقابل آنها ایستادگی خواهد کرد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: