کد خبر: ۴۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
امام جمعه بوشهر:
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ۹ دی «نه» بزرگ به تمامی دشمنان انقلاب اسلامی بزرگ است.
۹ دی «نه» بزرگ مردم به تمامی دشمنان انقلاب اسلامی است

به گزارش تدبیر نو،آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری اظهار داشت: ۹ دی نفی تمامی توطئه دشمن داخلی و خارجی و حضور مردم با تمام توان در صحنه برای نقش بر آب‌کردن ترفندهای براندازانه است.

وی تصریح کرد: پیام دیگر ۹ دی این است که مردم با تمام توان در خدمت انقلاب، رهبر معظم انقلاب، هویت دینی، ملی و انقلاب اسلامی هستند و ان‌شاءالله همواره آن روحیه و رویه انقلابی در وجود مردم متبلور است و وجود خواهد داشت.

صفایی بوشهری افزود: اگر دشمنان انقلاب اسلامی فکر می‌کنند با انقلاب اسلامی برخورد براندازانه در ابعاد سخت، نیمه سخت و نرم داشته باشند اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اند.

امام جمعه بوشهر افزود: زمانی که انقلاب اسلامی نهالی بود دشمنان نتوانستند اهداف خود را محقق کنند، اکنون که انقلاب اسلامی یک درخت تنومند الهی است دشمنان به هیچ صورت نمی‌توانند آسیب جدی به انقلاب اسلامی وارد کنند.

وی بیان کرد: اگر دشمنان تصور می‌کنند طرحی، توطئه‌ای و تهاجمی مانند سال ۱۳۸۸ می‌توانند داشته باشند سخت در اشتباه بوده و مطمئناً مردم ایران کل سال را مانند ۹ دی خواهد کرد و در کنار مقام معظم رهبری با بصیرت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

صفایی بوشهری افزود: اغتشاشات ماه گذشته در برخی استان‌ها یک عملیاتی بود که دشمنان ایران اسلامی می‌خواستند انجام دهند که بتوانند از اعتراض بخشی مردم سوءاستفاده کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: در آشوب ماه گذشته که اعتراض مردم در رابطه با سهمیه‌بندی و گرانی بنزین بود دشمنان می‌خواستند این اعتراضات را به آشوب تبدیل کنند.

وی افزود: اما مردم بصیر ایران با بصیرت و هدایت‌های مقام معظم رهبری، صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند و مردم در مقابل این افراد قرار گرفتند و آتش این آشوب را خاموش کردند.

امام جمعه بوشهر گفت: انقلاب اسلامی محقق شده تا هویت دینی و ملی مردم و تمدن درخور ایران اسلامی را ارائه کند و در مقابل باکسانی که دنبال چپاول ثروت این کشورند بایستد.

صفایی بوشهری، بابیان اینکه جهان استکبار دنبال چپاول ثروت و تسلط در مراکز قدرت ایران است گفت: در این راستا مردم انقلابی در مقابل استکبار جهانی ایستاده‌اند و «نه» بزرگی به این جنایتکاران و خیانتکاران تاریخ بشریت می‌دهند.

وی، پیام ۹ دی را «آری» به ولایت‌مداری، تمدن اسلامی، آرمان‌ها، ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: پیام دیگر ۹ دی «نه» بزرگ به تمامی دشمنان انقلاب اسلامی بزرگ است.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: تفکرات براندازانه در ایران محقق نمی‌شود چرا که مردم برخلاف خواص محاسبات را به هم می‌زنند.

صفایی بوشهری افزود: حماسه ۹ دی روزی است که نشان از بصیرت، هوشمندی، ولایت‌مداری، استکبارستیزی ملت ایران در مقابل تمامی توطئه‌های جهان استکبار و فتنه‌های جنایتکاران و خیانتکاران خارجی و داخلی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: ۹ دی روز است که مردم ایران نشان دادند با تمام توان حافظ آرمان‌ها، ارزش‌ها، هویت دینی و ملی ایران اسلامی هستند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: