کد خبر: ۴۸۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳
تدبیرنو، گفتنی است هیات مدیره صندوق تعاون آموزش و پرورش شهرستان دشتستان دارای هشت عضو می باشد که 4 عضو آن انتصابی به سمت مسئولیتشان در مدیریت آموزش و پرورش است و 4 نفر دیگر به انتخاب اعضای صندوق به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب می شوند
سیدحسن لواسانی فرد  ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه هیات مدیره قدیم و جدید صندوق تعاون آموزش و پرورش دشتستان گفت: از زحمات و تلاش های اعضای هیات مدیره قدیم کمال تشکر و قدردانی را دارم و برای اعضای انتخابی جدید آرزوی توفیق در خدمت رسانی  به خانواده بزرگ فرهنگیان را دارم.

رئیس هیات مدیره صندوق تعاون آموزش و پرورش دشتستان ادامه داد: اعضای انتخابی جدید اطلاع رسانی و شفاف سازی در مورد تصمیمات و اقدامات هیات مدیره را در اولویت کاری خود قرار دهند.

لواسانی فرد ضمن ارائه گزارشی مبسوط از عملکرد صندوق  طی سال های اخیر تصریح کرد: اعضای جدید هیات مدیره گزارش کاملی از نحوه عملکرد، فعالیت ها و برنامه های صندوق به خصوص گزارشات مالی را آماده و به اطلاع عموم فرهنگیان برسانند.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان و رئیس هیات مدیره صندوق تعاون اظهار کرد: اعضای جدید و انتخابی صندوق باید با ملاک عمل قرار دادن دستورالعمل ها و با استناد به آیین نامه ها، به فکر توسعه صندوق و ارائه خدمات رفاهی گسترده به فرهنگیان باشند.

لواسانی فرد گفت: اعضای جدید هیات مدیره با بررسی و آنالیز مفاد قانونی و دستورالعمل ها فرآیند ساخت یا اماده سازی یک  مرکز رفاهی مختص فرهنگیان دشتستان در شیراز را پیگیری و در دستور کار قرار دهند.

سیدمجتبی هاشمی نژاد معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش دشتستان و جانشین رئیس هیات مدیره نیز در این آیین گزارشی از نحوه پرداخت و به روز رسانی وام های صندوق تعاون و سایر خدنات رفاهی به فرهنگیان ارائه نمود.

هاشمی نژاد گفت: اضای جدید به فکر ارائه خدمات رفاهی مطلوبتر به خانواده بزرگ فرهنگیان باشند و برنامه ریزی لازم برای افزایش میزان وام درخواستی همکاران را داشته باشند.

همچنین در این جلسه عباس جابری مدیرعامل صندوق تعاون فرهنگیان دشتستان  به ارائه گزارشی از صورت حساب های مالی صندوق، و نحوه برگزاری انتخابات پرداخت.

شایان ذکر است در این نشست ضمن قدر دانی از اعضای هیات مدیره قدیم و ارائه گزارش فعالیت های صندوق توسط آنان، اعضای جدید هیات مدیره ابلاغ خود را از طرف رئیس هیات مدیره صندوق دریافت نمودند.

گفتنی است هیات مدیره صندوق تعاون آموزش و پرورش شهرستان دشتستان دارای هشت عضو می باشد که 4 عضو آن انتصابی به سمت مسئولیتشان در مدیریت آموزش و پرورش است و 4 نفر دیگر به انتخاب اعضای صندوق به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب می شوند که بر این اساس

مدیر آموزش و پرورش دشتستان     سیدحسن لواسانی فرد                رئیس هیات مدیره

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت    سیدمجتبی هاشمی نژاد            جانشین رئیس هیات مدیره

کارشناس مسئول حسابداری مدیریت    صادق بهبهانی                  خزانه دار صندوق تعاون

کارشناس مسئول تعاون                    عباس جابری                  مدیر عامل صندوق تعاون

می باشند که همگی این افراد اعضای  انتصابی به سمت مسئولیتشان می باشند و آقایان حسینعلی حسین آبادی، مهدی خوشروز، عبدالحمید استوار و رسول مختاری چهار عضو انتخابی با رای گیری از همه اعضای صندوق و عضو جدید هیات مدیره صندوق تعاون به مدت 2 سال می باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: