کد خبر: ۴۸۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳
استاندار بوشهر مطرح کرد؛
تدبیرنو، استاندار بوشهر از پیگیری برای واگذاری ۱۰۵ هکتار زمین پایگاه دریایی به اراضی عمومی بوشهر خبر داد و گفت: عزمی جدی برای تکمیل طرح‌های مسکن در نقاط مختلف استان بوشهر داریم.
عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در نشست شورای مسکن استان بوشهر اظهار داشت: تکمیل مسکن مهر یکی از اولویت‌های مهم در استان بوشهر است و باید تلاش شود که تا پایان سال پرونده مسکن مهر بسته شود.

وی با تاکید بر اینکه در سال ۹۹ هیچ واحد مسکن مهر بلاتکلیفی وجود نداشته باشد خاطرنشان کرد: اعتبارات لازم برای رفع مشکلات مسکن برازجان در حوزه آب و فاضلاب تخصیص یابد و مشکلات این بخش حل شود.

استاندار بوشهر با اشاره به لزوم تأمین اعتبارات ملی برای پرداخت تعهدات سازمان‌ها و شرکت‌ها تصریح کرد: برای تعیین تکلیف پروژه مسکن ۳۶ واحدی خورموج باید یک نشست برگزار شود و راهکارهای لازم اتخاذ و مشکل مردم رفع شود.

وی از پیگیری احداث چهار هزار واحد مسکن در سیراف خبر داد و اضافه کرد: پیگیری لازم در ارتباط با ۲۵۰ واحد مسکن در چغادک، بنک و خورموج نیز انجام شود.

گراوند خواستار اعلام اراضی دستگاه‌های دولتی برای تأمین مسکن کارکنان شد و ادامه داد: تلاش شود مسکن مورد نیاز برای اقشار مختلف به‌ویژه کارگران و کارکنان باید فراهم شود و همه دستگاه‌های اجرایی لازم است در این زمینه همکاری کنند.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای واگذاری ۱۰۵ هکتار زمین پایگاه دریایی به اراضی عمومی بوشهر تصریح کرد: متقاضیان پروژه مسکن مهر افراد کم بضاعت، محروم و کم برخوردار هستند که باید برای رفع مشکل آنها تلاش بیشتری شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: