کد خبر: ۴۸۵۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
از سه‌شنبه؛
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز سه‌شنبه خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود و دمای هوا نیز به طور نسبی کاهش می‌یابد.
خلیج فارس متلاطم می‌شود/ کاهش دمای هوا در استان بوشهر

به گزارش تدبیر نو،پیام مساعدی  اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا از امروز تا روز سه شنبه هفته جاری است.

وی اضافه کرد: طی این مدت وزش ملایم باد و غبار محلی در طول روز، در برخی نقاط وقوع پدیده مه در ابتدای صبح و در برخی از ساعات شبانه روز نیز افزایش ابر از پدیده‌های غالب در سطح استان و همچنین بر روی دریا است.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: از اواخر وقت سه شنبه و طی روز چهارشنبه با افزایش سرعت وزش باد شمالی خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود و دمای هوا نیز به طور نسبی کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد: برای ساعات آینده آسمان صاف تا کمی ابری همراه با وزش ملایم باد و گاهی غبار محلی و در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی، فردا در نیمه شمالی استان افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی بیان کرد: طی این مدت جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ و بر روی دریا گاهی تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ و در برخی ساعات امروز تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: