کد خبر: ۴۸۵۴۴
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
استاندار بوشهر مطرح کرد؛
استاندار بوشهر از پیگیری برای واگذاری ۱۰۵ هکتار زمین پایگاه دریایی به اراضی عمومی بوشهر خبر داد و گفت: عزمی جدی برای تکمیل طرح‌های مسکن در نقاط مختلف استان بوشهر داریم.
واگذاری ۱۰۵ هکتار زمین پایگاه دریایی به اراضی عمومی بوشهر

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در نشست شورای مسکن استان بوشهر اظهار داشت: تکمیل مسکن مهر یکی از اولویت‌های مهم در استان بوشهر است و باید تلاش شود که تا پایان سال پرونده مسکن مهر بسته شود.

وی با تاکید بر اینکه در سال ۹۹ هیچ واحد مسکن مهر بلاتکلیفی وجود نداشته باشد خاطرنشان کرد: اعتبارات لازم برای رفع مشکلات مسکن برازجان در حوزه آب و فاضلاب تخصیص یابد و مشکلات این بخش حل شود.

استاندار بوشهر با اشاره به لزوم تأمین اعتبارات ملی برای پرداخت تعهدات سازمان‌ها و شرکت‌ها تصریح کرد: برای تعیین تکلیف پروژه مسکن ۳۶ واحدی خورموج باید یک نشست برگزار شود و راهکارهای لازم اتخاذ و مشکل مردم رفع شود.

وی از پیگیری احداث چهار هزار واحد مسکن در سیراف خبر داد و اضافه کرد: پیگیری لازم در ارتباط با ۲۵۰ واحد مسکن در چغادک، بنک و خورموج نیز انجام شود.

گراوند خواستار اعلام اراضی دستگاه‌های دولتی برای تأمین مسکن کارکنان شد و ادامه داد: تلاش شود مسکن مورد نیاز برای اقشار مختلف به‌ویژه کارگران و کارکنان باید فراهم شود و همه دستگاه‌های اجرایی لازم است در این زمینه همکاری کنند.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای واگذاری ۱۰۵ هکتار زمین پایگاه دریایی به اراضی عمومی بوشهر تصریح کرد: متقاضیان پروژه مسکن مهر افراد کم بضاعت، محروم و کم برخوردار هستند که باید برای رفع مشکل آنها تلاش بیشتری شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: