کد خبر: ۴۸۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
به صورت هم‌زمان؛
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تجمع بصیرتی ۹ دی به صورت هم‌زمان در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود.
 تجمع بصیرتی ۹ دی در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام یوسف جمالی صبح شنبه در نشست هماهنگی حماسه ۹ دی در استان بوشهر اظهار داشت: مراسم حماسه ۹ دی در بوشهر ساعت ۹ صبح در مصلی جمعه این شهر برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مراسم بزرگداشت نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت روز ۹ دی در مصلی جمعه بوشهر با سخنرانی آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران برگزار می‌شود.

جمالی گفت: مراسم ۹ دی در شهرها و مراکز شهرستان‌ها و روستاهای استان بوشهر با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه از ظرفیت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افزایش بصیرت مردم استفاده شود افزود: هوشیاری و بصیرت افزایی مردم آگاه برای مقابله با فتنه‌ها و آشوب‌ها ضروری است.

وی تصریح کرد: فتنه‌های دشمن هر روز پیچیده‌تر می‌شود و قطعاً تقابل با آن‌ها هم نیازمند برنامه‌ریزی دقیق‌تر و حضور باشکوه مردم در صحنه است.

وی بابیان اینکه ایران اسلامی تاکنون فتنه بزرگی پشت سر گذاشته است افزود: مثل همیشه مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی تحت رهبری مقام معظم رهبری سربلند از این فتنه‌ها بیرون آمدند.

جمالی بابیان اینکه حضور مردم ترفندهای دشمنان را خنثی می‌کند افزود: تجمع مردم در مصلی جمعه بوشهر در مراسم نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت یکی از شاخص‌هایی است که هم دوست و هم دشمن به آن توجه می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: امروز رسالت و وظیفه‌ای که داریم این است که هرچه می‌توانیم از ظرفیت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افزایش بصیرت مردم استفاده شود که در این راستا ضمن دشمن شناسی، دست‌های پنهان دشمن نشان دهیم که دشمن کجاها حضور پیداکرده و چه اقداماتی انجام داده است.

وی اضافه کرد: دشمن از هر فرصتی برای تحقق اهداف خود استفاده می‌کند و ما می‌توانیم در حقیقت آن تهدیدی که دشمن برای ما ایجاد می‌کند تبدیل به یک فرصت کنیم و آن نهم دی است.

جمالی گفت: در دانشگاه، آموزش و پرورش، مساجد، هیئت‌های مذهبی و مجموعه‌ها و نهادهای مختلف استان بوشهر برنامه بصیرتی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در روز ۹ دی نمایشگاه بصیرتی در زمینه حضور مردم در صحنه در خنثی کردن فتنه‌های دشمنان در سال‌های ۷۸، ۸۸، ۹۶ و ۹۸ در مصلای جمعه بوشهر برگزار می‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: