کد خبر: ۴۸۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
تدبیرنو، در سفر معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهرسالن ورزشی شهدای فاریاب دشتستان افتتاح و بر تسریع در تکمیل استخر شنای در دست احداث اهرم تاکید شد.
با حضور استاندار بوشهر و معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان سالن ورزشی شهدای فاریاب دشتستان افتتاح شد.

در این آیین سال ورزشی شهدای فاریاب بوشکان دشتستان به مساحت یک هزار و 250 مترمربع و با اعتبار 22 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و وزارت نفت افتتاح شد.

معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان در این آیین اظهار داشت: امروز پانصدو شصتمین سالن ورزشی استان‌ها در روستای فاریاب دشتستان افتتاح شد و  در راستای توسعه زمین چمن مصنوعی روستایی برای تحقق مطالبات مردم دشتستان اقدامات مهمی انجام می‌شود.

جمشید تقی‌زاده زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر را مطلوب دانست و گفت: تکمیل پروژه‌های ورزشی در استان بوشهر در اولویت است و این در حالی است که در 6 سال گذشته پروژه‌های مختلف ورزشی بر اساس مطالبات مردم در شهرها و روستاهای استان بوشهر افتتاح شده است.

وی، ایجاد پایگاه  قایقرانی قهرمانی کشور در بوشهر را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: با توجه به ظرفیت بالای بوشهر در عرصه ورزش‌های دریایی و ساحلی تلاش می‌‌شود پایگاه قهرمانی قایقرانی کشور به مرکزیت استان بوشهر ایجاد شود.

معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان از توسعه خانه‌های ورزش روستایی خبر داد و خاطر نشان کرد: توسعه خانه‌های ورزشی در اولویت برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان در نقاط روستایی و محروم است و تا  پایان دولت تدبیر و امید 4 هزار و 500 خانه ورزش روستایی در استان‌ها شکل می‌گیرد.

همچنین جمشید تقی‌زاده به اتفاق استاندار ، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر و مسئولان تنگستان از استخر شنای  در دست احداث اهرم بازدید کردند.


در این بازدید معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر تسریع در تکمیل این پروژه اظهار داشت: برای بهره‌برداری از استخرسرپوشیده اهرم 2 میلیارد تومان اعتبار تزریق می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: