کد خبر: ۴۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
تا پایان روز دوم ثبت‌نام؛
تدبیرنو- سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: در مجموع دو روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۳۲ نفر در استان بوشهر ثبت‌نام کردند.

خسرو دهقانی  اظهار داشت: در دومین روز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مجموع ۱۳ نفر در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کردند.

وی با اشاره به اینکه از این افراد ۹ نفر مرد و ۴ نفر زن بودند اضافه کرد: پنج نفر در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، یک نفر در حوزه دشتی و تنگستان، سه نفر در حوزه دشتستان و چهار نفر در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ثبت‌نام کردند.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: تعداد ثبت‌نام نهایی داوطلبان تا پایان روز دوم ۳۲ نفر است که ۲۷ نفر مرد و ۵ نفر زن هستند.

وی ادامه داد: تاکنون در مجموع در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۴ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه شش نفر، در حوزه دشتی و تنگستان شش نفر و در حوزه دشتستان شش نفر نام‌نویسی کرده‌اند.

دهقانی با بیان اینکه ۱۷ نفر از داوطلبان ۳۰ تا ۴۰ ساله هستند افزود: یک نفر دارای سابقه نمایندگی و شش نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار گذشته هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: