کد خبر: ۴۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
تدبیرنو،در همایشی با حضور مشاور فرمانده کل قوا و دبیرقرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه از فعالان عرصه‌های خدمات رسانی به محرومان و طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تجلیل شد.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تجلیل از فعالان خدمات رسانی به محرومان با تاکید بر نقش مهم سپاه در امر خدمات رسانی به مردم اظهار داشت: سپاه در کنار ماموریت‌های ذاتی خود در اجرای طرح‌های  محرومیت‌زدایی فعالیت می‌کند هر چند سپاه پاسداران مسئول محرومیت‌زدایی نیست بلکه در کنار دولت در این راستا فعالیت می‌کند.

سردارسید ضیاءالدین حزنی با بیان اینکه بیکاری سبب ایجاد آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق  می‌شود گفت: با وجود اینکه ایران یک درصد جمعیت دنیا را دارد اما 7 درصد ثروت دنیا را به خود اختصاص داده و هنوز 5 درصد از ذخائر و ثروت ایران کشف نشده‌است.

مشاور فرمانده کل قوا، آبرسانی، اشتغال‌زایی و ساخت مسکن محرومان را از اولویت‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد:تلاش می‌شود در عرصه اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی به جایی برسیم که دغدغه مردم محروم و مستضعف جامعه برطرف شود.


در این آئین از فعالان محرومیت‌زدایی استان بوشهر تقدیر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: