کد خبر: ۴۷۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
با حضور رئیس کمیته امداد
در آیینی با حضور رئیس کمیته امداد و مسئولین قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی دانشگاه افسری امام حسین(ع) و سپاه امام صادق(ع)، عملیات اجرایی ۷۲ واحد مسکونی ایتام در دلوار آغاز شد.
عملیات اجرایی ۷۲ واحد مسکونی ایتام استان بوشهر آغاز شد

به گزارش تدبیر نو، رئیس کمیته امداد در این آیین که شامگاه پنجشنبه انجام شد، اظهار داشت: انتخاب شهر دلوار در شهرستان تنگستان برای آغاز عملیات اجرایی احداث ۷۲ مسکن ویژه ایتام تحت پوشش استان بوشهر به این دلیل است تا یاد و نام شهید مبارزه با استعمار شهید رئیس علی دواری گرامی داشته شود.

سید مرتضی بختیاری افزود: نهضت احداث مسکن برای مددجویان با استفاده از توان خیرین حقیقی و حقوقی را دنبال می کنیم که در این راستا تفاهم نامه های نیز در دستور کار داریم.

وی تصریح کرد: ساخت دو هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی که با استفاده از توان خیرین، استانداری بوشهر، سپاه پاسداران، دانشکده افسری دانشگاه امام حسین(ع) و مجموعه نفت در استان آغاز شده نویدبخش رفع بخشی از نیاز مددجویان این نهاد در استان بوشهر به مسکن مقاوم است.

رئیس کمیته امداد ادامه داد: اولویت احداث مسکن مددجویی برای ایتام و زنان سرپرست خانواده است اما به دنبال این هستیم که حتی برای خانواده های یک و دونفره هم ساخت و سازهایی انجام شود.

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با توجه به این که بخش عمده‌ای از مراجعین به دفاتر نمایندگان مجلس در طی سنوات گذشته مددجویان تحت پوشش فاقد مسکن هستند، در طی دو سال گذشته شاهد ساخت و سازهای مناسبی از طرف کمیته امداد برای مددجویان هستیم.

سید کمال‌الدین شهریاری با اعلام ارتباطات مناسب کمیته امداد با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، گفت: آماده هر نوع کمک به کمیته امداد برای رفع مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد هستیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث ۷۲ واحد مسکونی ویژه ایتام، عنوان کرد: این واحدهای مسکونی که توسط دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع) احداث می شود نشان می دهد که سپاه پاسداران نه تنها در جنگ سخت و نرم بلکه در حوزه محرومیت زدایی و سازندگی نیز پیشتاز است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: