کد خبر: ۴۷۵۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
تدبیرنو،همزمان با ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل تجمع بزرگ بسیجیان بوشهر در مصلی جمعه برگزار شد.
 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بوشهر در جایگاه نماز جمعه بوشهر به مناسبت سال روز تشکیل بسیج  اظهار داشت: بسیج مطمئن ‌ترین و مؤثرترین حافظ کشور و انقلاب اسلامی است.

سردار علی رزمجو با بیان اینکه بسیج متشکل از جوانان غیرتمند، با بصیرت و دشمن ­شناس با زیربنای عمیق و اصیل دینی و اعتقادی است خاطر نشان کرد: بسیج در حالی چهل سالگی تأسیس خودش را جشن می‌گیرد که تلاش برای پیاده کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیج و بسیجی دارای آرمانی بزرگ برای ایجاد تمدن نوین اسلامی است تاکید کرد: بسیج  آمادگی برای طلوع خورشید ولایت امام عصر (عج) را سرلوحه کار خود قرار داده است.

فرمانده سپاه استان بوشهر کارنامه بسیج را درخشان دانست و تصریح کرد: بسیج چهل سال خدمت صادقانه، جهاد فی سبیل الله، ایثار، فداکاری، شهامت، ولایت­مداری و در یک کلام دفاع همه­ جانبه از دستاوردهای انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد.

وی، بسیج در سرنوشت حساس انقلاب اسلامی را اثرگذار دانست و بیان کرد: بسیج در حوزه‌های مختلف به دفاع از انقلاب اسلامی پرداخته و در ارتقا بصیرت قشرهای مختلف مردم نقش­ آفرینی می‌کند.

سردار رزمجو با اشاره به اهمیت نقش دفاعی مکمل بسیج در کنار سایر نیروهای مسلح، اذعان کرد: بسیج با دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی به عنوان یک استراتژی در مقابله با تهاجم همه جانبه دشمن، کماکان مهمترین نهاد دفاع توانمند مردمی در کنار سایر نیروهای مسلح کشور به شمار می‌رود.

نام:
ایمیل:
* نظر: