کد خبر: ۴۷۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
تدبیرنو، برد ایرانجوان بوشهر در بازی خانگی باعث شد تا قرمزپوشان صدر جدول را تجربه کنند.
هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته دوم با پیروزی ایرانجوان بوشهر در یک بازی خانگی همراه شد تا تیم بوشهری در روزی که سایر رقبا بازی نداشتند، صدر جدول را تجربه کرد.

به گزارش «تدبیرنو»؛ ایرانجوان بوشهر و شهدای بابلسر در ورزشگاه شهید بهشتی شهر بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند و میزبان بوشهری با نتیجه ۳بر۲ موفق به کسب سه امتیاز شد و با ۱۷ امتیاز برای اولین بار در این فصل به صدر جدول برسد.

شاگردان مهدی قنبری در غیاب چند مهره اصلی به دیدار مهمان شمالی رفت و همان ابتدای بازی در دقیقه ۱۱ روی ضربه کاشته بی نقص قنبری به گل رسید.

روند بازی به شکلی پیش رفت که شاگردان صابر میرقربانی میانه میدان را بعد از گل ایرانجوان بیشتر در اختیار داشتند تا اینکه روی ضربه زیبای جواد غلامی در دقیقه ۳۲ دروازه نیما ملایی باز شد. نیمه اول با نتیجه مساوی ۱بر۱ خاتمه یافت.

در نیمه دوم تعویض‌های قنبری کارساز شد و رامین دهقانی به محض ورود به میدان روی پاس عالی کاظمیان با ضربه‌ای دقیق و بغل پایی مطمئن گل دوم ایرانجوان را به ثمر رساند.

https://ptfbu.com/Lianidea-files/news/98.09.02Iranjavan-3-2-ShohadayeBabolsar-Lige2-033.jpg

از این لحظه حملات شهدای بابلسر بیشتر شد، اما خط دفاعی ایرانجوان به رهبری مشایخ و باغبان مقاومت خوبی داشتند تا اینکه قنبری هافبک با تجربه بوشهری‌ها با ارسال دقیق این بار کاظمیان مدافع راست تیمش را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با ضربه سر گل سوم ایرانجوان را وارد دروازه شهدای بابلسر کرد.

در ادامه حرکات تکنیکی محمد پولادی چشم نواز بود و حتی می‌توانست زننده گل‌های بعدی هم باشد که اینگونه نشد. در واپسین دقایق بازی تیم شمالی به گل دوم رسید، اما این گل برای رسیدن به امتیاز کافی نبود. به صدر رسیدن ایرانجوان در هفته دهم با وجود یک بازی بیشتر نسبت به چوکای تالش، شرایط روحی تیم قدیمی بوشهری را به ادامه راه بیشتر کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

نام:
ایمیل:
* نظر: