کد خبر: ۴۷۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
تدبیرنو،مدیرعامل تعاونی صیادان گناوه با تأیید مفقودشدن قایق صیادی گناوه‌ای با ۲ سرنشین در آبهای خلیج فارس گفت: بر اساس گزارش صیادان دیگر در پی نامساعدشدن وضعیت جوی این قایق همراه ۲ سرنشین آن ناپدید شد.
با بیان اینکه هفته گذشته وضعیت جوی گناوه نامساعد و آبهای خلیج فارس متلاطم و مواج بود اظهار داشت: قایق صیادی که بدون  مجوز، از اسکله صیادی گناوه خروج کرده بود تاکنون از وضعیت آن خبری نیست.

وی با بیان اینکه در پی متلاطم شدن آبهای خلیج فارس، مجوز خروج شناورها از اسکله صادر نمی‌شود گفت: شناور مفقودی هفته قبل بدون مجوز راهی آبهای خلیج فارس شد که تاکنون خبری از شناور و سرنشینانش دریافت نشده است.

مدیرعامل تعاونی صیادان گناوه با ابراز اینکه خبر مفقودشدن این قایق توسط صیادان دیگر گزارش شد خاطرنشان کرد: مفقود شدن قایق صیادی گناوه‌ای با 2 سرنشین در آبهای خلیج فارس با گذشت بیش از 7 روز تأیید شده است.

بویراتی با اشاره به اینکه صیادان دیگر از پناه بردن این شناور به کنار سکوهای نفتی در خلیج فارس خبر دادند خاطرنشان کرد: این صیادان اعلام کردند پس از نامساعد شدن وضعیت جوی و متاطم شدن آبهای خلیج فارس این شناورها از هم جدا شدند و ارتباط آنان با همدیگر قطع شد.


وی بیان کرد: جست‌وجو برای یافتن این شناور و سرنشینان آن آغاز شده است
نام:
ایمیل:
* نظر: