کد خبر: ۴۷۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
مدیرکل اوقاف بوشهر خبر داد؛
تدبیرنو- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد استان بوشهر از محل موقوفه آل عصفور و کمک خیرین و نیکوکاران خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور اظهار داشت: جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد استان بوشهر به مناسبت هفته وحدت و فرارسیدن میلاد خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی (ص) برگزار شد.

وی با اشاره به همکاری همکاری ستاد دیه و اداره کل زندان‌ها در این جشن اضافه کرد: صحن مطهر امام زاده محمدبن باقر (ع) بوشهر میزبان زائرین، خیرین، نیکوکاران و خانواده زندانیان بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر افزود: زندانیانی که بهترین روزهای عمرشان را تنها بر اثر یک غفلت و ندانم کاری در پشت میله‌های زندان می‌گذرانند، چشم انتظار کمک‌های خیرین هستند.

وی با بیان اینکه در راستای تقویت کارکردهای وقف و امور خیریه و امور اجتماعی اجرا می‌شود ادامه داد: در این طرح قرار است ظرفیت‌های مردمی در راستای محرومیت‌زدایی و رفع آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات رهبری مورد استفاده قرار گیرد.

اسماعیل‌پور افزود: در اجرای مرحله اول این طرح که در مرداد ماه سال جاری برگزار شد چهار زنذانی جرائم غیرعمد به برکت موقوفات استان به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

در این مراسم از محل موقوفه آل عصفور و کمک خیرین و نیکوکاران، تعداد ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد تا ۱۷ ربیع الاول میلاد حضرت محمد(ص) به آغوش خانواده های خودباز می‌گردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: