کد خبر: ۴۷۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
رئیس ستاد اجلاس نماز استان بوشهر:
رئیس ستاد اجلاس نماز استان بوشهر گفت: ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین مردم و دانش‌آموزان موردتوجه ویژه قرار دارد.
ترویج فرهنگ اقامه نماز مورد توجه قرار بگیرد

به گزارش تدبیر نو، حسن ابراهیمی بعدازظهر سه‌شنبه در نشست با مسئولین اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: رونق بیشتر اقامه نماز در بین دانش آموزان و قشرهای جوان و نوجوان موردتوجه ویژه قرار دارد چراکه پنجمین اجلاس نماز با عنوان و محور نماز و مدرسه تعیین‌شده است.

وی از برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز در نیمه نخست آذرماه امسال در بوشهر خبر داد و تصریح کرد: پنجمین اجلاس استانی نماز در نیمه نخست آذرماه امسال در بوشهر برگزار و از دستگاه‌های برتر حوزه نماز تجلیل می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر بیان کرد: بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز و پنجمین اجلاس استانی نماز در استان‌ها در محورها و موضوع‌های شیوه‌های دعوت دانش‌آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان به دعوت دانش‌آموزان به نماز و نقش اولیا در رونق نماز مدارس برگزار می‌شود.

ابراهیمی اضافه کرد: راهکارهای حضور فعال روحانیان در مدارس، چگونگی پیوند مسجد و مدرسه، راهکارهای رونق نماز مدارس و چگونگی نقش دانش‌آموزان در رونق نماز مدارس از دیگر محورهای پنجمین اجلاس استانی نماز تعیین‌شده است.

رئیس ستاد اجلاس نماز استان بوشهر گفت: دانش‌آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف جامعه می‌توانند در محورهای یادشده مقاله،‌ شعر، سرود، فیلم‌نامه، فیلم، عکس، پوستر، رمان، خاطره و غیره به ستاد اقامه نماز استان بوشهر ارسال کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر، آخرین مهلت ارسال آثار به اجلاس سراسری نماز را ۲۰ آبان ماه اعلام کرد و گفت: برگزیدگان این اجلاس در اجلاس سراسری نماز به میزبانی گرگان تجلیل می‌شوند.

رئیس ستاد اجلاس نماز استان بوشهر خاطرنشان کرد: کمیته‌های علمی پژوهشی، اطلاع‌رسانی و تبلیغات و کمیته پشتیبانی پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر تشکیل‌شده است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: