کد خبر: ۴۷۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) ‌بوشهر:
تدبیرنو، فرمانده سپاه امام صادق(ع) ‌بوشهر با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا و کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان ‌گفت: یادواره‌های شهدا مرکز تبلیغات کاندیداتوری نیست و این افراد به هیچ وجه نباید اجازه داد در این یادواره‌ها سخنرانی کنند.
 سردارعلی رزمجو شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی و برگزاری کنگره شهدا شهرستان کنگان با اشاره به 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهارداشت: 13 آبان سالروز تسخیرلانه جاسوسی آمریکا است که حرکت عظیم و سترگ دانشجویان در آن مقطع از انقلاب‌اسلامی انجام داده‌اند و آمریکا دا در درون انقلاب‌اسلامی برچیده‌اند‌.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان‌بوشهر افزود:سخنران یادواره شهدا تحت هیچ شرایطی نباید سیاسی صحبت کند   و قداست، وقار، اقتدار و منش شهدا برای ما بسیار مهم و ارزشمند است و نباید اجازه دهیم کسی در این مراسم مقدس سوء استفاده کند.

وی بیان کرد:جایگاه رفیع انقلاب در مقیاس جهانی و عزت آفرینی‌های انقلاب بسیارمهم است و ما دوست نداریم که در چنین مراسماتی سوء استفاده شود.

فرمانده سپاه بوشهر با اشاره به برگزاری یادواره 77 شهید شهرستان کنگان در آذرماه امسال گفت: مدیران شهرستان با تشکیل تیم‌های منظم و برنامه ریزی درست با خانواده‌های شهدا دیدار و ملاقات کنند.

وی افزود: کنگره سرداران و 2121 شهید استان  بوشهر دی ماه امسال برگزار می‌شود که در آستانه برگزاری این کنگره یادواره‌های شهدا در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.


سردار رزمجو با تاکید بر پرهیز از فعالیت کاندیداهای انتخاباتی در یادواره شهدا تصریح کرد: یادواره‌های شهدا مرکز تبلیغات کاندیداتوری نیست و به افرادی که  داوطلب نمایندگی مجلس دارند به هیچ وجه نباید اجازه داد در این یادواره‌ها سخنرانی کنند.

وی گفت: در شهرستان ظرفیت‌های زیادی وجود دارد و برای برگزاری یادواره‌های شهدا از این ظرفیت‌ها استفاده شود و نیازی نیست از کمک‌های کاندیداتورها استفاده شود و همچنین مسیر یادواره‌های شهدا و رسم آن‌ها را فدای کاندیداهای مجلس نکنیم.

فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به اینکه کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر باید مسیر شهدا را زنده کند افزود: کتاب یکی از آثارهای مهم و ارزشمند است و در نوشتن کتاب‌های شهدا دقت بیشتری شود و اجازه ندهید شهیدی از قلم بیفتد همچنین امام جمعه بر محتوای این کتاب‌ها نظارت بیشتری کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: