کد خبر: ۴۷۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
عصر روز گذشته در پی تماس یکی از شهروندان با ۱۲۵ و گزارش آتش‌سوزی انبار محصولات سلولزی بلافاصله تیم عملیاتی ایستگاه ۲ سازمان آتش‌نشانی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
روز گذشته بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی در یک انبار مواد شوینده و بهداشتی در شهر برازجان و به دلیل وجود یک سری مواد محترقه و مواد قابل اشتعال چون انواع حشره‌کش، محصولات سلولزی و شوینده، که بر اثر حرارت ترکیده‌اند صدایی مانند انفجار شنیده شده است.

به گزارش «تدبیر نو»، مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری برازجان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه عملیات اطفاء حریق ۲ ساعت و نیم به طول کشیده است، افزود: عصر روز گذشته در پی تماس یکی از شهروندان با ۱۲۵ و گزارش آتش‌سوزی انبار محصولات سلولزی بلافاصله تیم عملیاتی ایستگاه ۲ سازمان آتش‌نشانی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

محمدعلی عباسی ادامه داد: سپس به علت شدت آتش سوزی و به منظور جلوگیری از سرایت آتش به منازل همجوار خودروها و تیم عملیاتی ایستگاه ۱ نیز به همراه کلیه تجهیزات ایمنی به محل اعزام شد.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات ۷ خودرو سنگین و ۲ تیم عملیاتی در مدت ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه به شکل پیوسته و گسترده به مهار آتش‌سوزی مشغول بودند تا در نهایت انفجارهای پی درپی و شعله‌های عظیم مواد اشتعال زا مهار شد.

این مسئول اظهار کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچکسی آسیب نرسید و حادثه تلفات جانی در بر نداشته است.

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری برازجان تاکید کرد: هم اکنون تیم تحقیقاتی در حال در حال بررسی علت حریق هستند اما به احتمال زیاد به دلیل اینکه در حال ایزوگام سقف این فروشگاه بوده اند ممکن است اتش سوزی در اثر نفوذ شعله ایزوگام به سقف و موادی مثل دستمال کاغذی و کارتن و... باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر: