کد خبر: ۴۷۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
تدبیرنو، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، مسیر و سخنرانان راهپیمایی ۱۳ آبان در استان بوشهر را اعلام کرد.
حجت الاسلام یوسف جمالی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ آبان روز مهمی در کشور ما است و حاوی سه اتفاق تاریخی شامل تبعید حضرت امام در سال ۱۳۴۳، شهادت دانش‌آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ است.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران و خصوصا دانشجویان و دانش‌آموزان هر ساله در ۱۳ آبان حماسه عظیمی را رقم می‌زنند، اضافه کرد: امسال نیز این مراسم همزمان با سراسر کشور در همه شهرهای استان بوشهر برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با دعوت از همه مردم برای حضور در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در استان بیان کرد: شعار امسال ۱۳ آبان «مقاومت اسلامی، استکبارستیزی، سرآغاز افول آمریکا» است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در ۴۰ شهر و برخی از روستاهای استان بوشهر ادامه داد: در شهر بوشهر این مراسم از میدان قدس تا میدان شهید رئیسعلی برگزار می‌شود و سخنران آن مهدی چمران خواهد بود.

جمالی با اشاره به اینکه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال نسبت به دیگر سال‌ها متفاوت است خاطرنشان کرد: با توجه به جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران، می‌طلبد مردم با شکوه‌تر از سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند

برنامه راهپیمایی ۱۳ آبان در نقاط مختلف استان بوشهر به صورت زیر اعلام شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: