کد خبر: ۴۷۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر از برگزاری همایش پدافند غیرعامل در استان بوشهر با حضور معاون طرح و برنامه سازمان پدافند غیرعامل کشور خبر داد.
رزمایش و مانورهای پدافند غیرعامل در استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش تدبیر نو،حمزه اعتماد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همایش پدافند غیرعامل روز یکشنبه با حضور معاون طرح و برنامه سازمان پدافند غیرعامل کشور، نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و استاندار بوشهر صبح یکشنبه در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان برگزار خواهد شد.

وی در حاشیه برگزاری مانور واکنش سریع واکسیناسیون طیور بومی در شهرستان دشتی افزود: یکی از مباحث موردنیاز استان بوشهر در پدافند غیرعامل بحث آموزش است که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در تمامی شهرستان‌های استان این بحث با جدید دنبال می‌شود.

اعتماد با بیان اینکه تاکنون بحث آموزش در شهرستان‌های بوشهر، جم و دشتی انجام‌شده است عنوان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در مدارس استان بوشهر نیز بحث آموزش پدافند غیرعامل انجام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه زنگ پدافند غیرعامل و مراسم صبحگاهی در مدارس استان نیز با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش و فرمانداری‌ها انجام گرفت تصریح کرد: آیین زنگ پدافند غیرعامل در مدارس سراسر استان با حضور فرماندارها اجرا شد و این آیین در شهرستان بوشهر نیز با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر انجام شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر گفت: دیدار با خانواده شهدا با حضور استاندار بوشهر از دیگر برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل است و همچنین اجرای مانورها و رزمایشات یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در سطح استان به مناسبت این هفته در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه مانور پاسخ اضطراری در جزیره خارگ قبل از هفته پدافند غیرعامل برگزار شد گفت: بحث پالایشگاه‌ها و مجتمع‌های گازی پارس جنوبی نیز در این هفته برنامه‌های متعدد در خصوص پدافند غیرعامل در حال برگزاری است.

دیدار اعضای پدافند غیرعامل با نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر در روز دوشنبه یکی دیگر از برنامه‌های این هفته است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: همایش پدافند غیرعامل در صداوسیما در روز سه‌شنبه از دیگر برنامه‌های پدافند غیرعامل است.

نام:
ایمیل:
* نظر: