کد خبر: ۴۶۸۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بندر بوشهر:
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: از مجموع ۱۰ خانه بازی موجود در شهر بوشهر ۹۰ درصد استاندارد و مابقی به‌زودی استانداردسازی می‌شوند.
۹۰ درصد خانه‌های بازی شهر بوشهر استاندارد است

به گزارش تدبیر نو، احمد بارگاهی صبح پنج‌شنبه در نشست با مسئولان اداره کل استاندارد استان بوشهر اظهار داشت: سازمان فرهنگی شهرداری توجه ویژه‌ای به مقوله استانداردسازی داشته و در همین راستا خانه‌های بازی زیرمجموعه خود را موظف به استانداردسازی کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به تنوع کالاها و خدمات نیاز جامعه به استاندارد و الزامات آن بر روی کالاها بیش از گذشته احساس می‌شود و دراین‌ارتباط وظیفه اداره کل استاندارد به‌عنوان متولی استانداردسازی سنگین‌تر شده است.

مینی‌پارک‌های فعال در شهر بوشهر زیر نظارت سازمان فرهنگی شهرداری نیستند

بارگاهی اضافه کرد: مینی پارک‌های فعال در شهر بوشهر نیز زیر نظارت سازمان فرهنگی شهرداری نیستند و باوجود پیگیری‌های پی‌درپی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و مکاتبه با متولیان امر تاکنون استانداردسازی آن‌ها به نتیجه خاصی نرسیده است.

مینی‌پارک‌ها از استانداردهای لازم برخوردار نیستند

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر بیان کرد: با توجه شکایت‌هایی که به سازمان فرهنگی شهرداری می‌رسد مینی‌پارک‌ها از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و تاکنون چندین حادثه خطرناک در این مراکز رخ‌داده است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر نیز گفت: موضوع استاندارد نبودن برخی مکان‌های مورد استفاده کودکان به‌زودی در شورای استاندارد استان مطرح می‌شود تا در آینده نزدیک شاهد حل مشکلات و ایمن‌سازی این مراکز باشیم.

محمدرحیم بهره‌مند خاطرنشان کرد: کودکان خط قرمز ما به‌حساب می‌آیند و در این زمینه هیچ‌گونه کوتاهی پذیرفته نمی‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: