کد خبر: ۴۶۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
تدبیرنو، خطیب جمعه برازجان گفت: متاسفانه در این چند سال اخیر تعدادی از شرکت‌های تولیدی شهرستان دشتستان به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت جدی ورشکسته و تعطیل شدند و صدها کارگر هم بیکار شده‌اند.
حجت الاسلام حسن مصلح امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر برازجان ضمن تقدیر از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی برازجان اظهار داشت: متاسفانه در این چند سال اخیر تعدادی از شرکت‌های تولیدی شهرستان دشتستان به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت جدی ورشکسته و تعطیل شدند و صدها کارگر هم بیکار شده‌اند.

خطیب جمعه برازجان در ادامه سخنان خود افزود: انتظار می‌رود از بخش های تولیدی باقی مانده حمایت جدی به عمل آید که بتوانند از تمام ظرفیت استفاده نمایند.

وی در ادامه ابراز داشت: از مصادیق حمایت و تقویت آنها، ایجاد زمینه فروش در داخل و صادرات به سایر کشورها و همچنین تامین مواد اولیه به قیمت مناسب است.

مصلح با تقدیر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت دستگیری روح الله زم مدیر سایت و کانال تلگرامی آمدنیوز اظهار داشت: ایشان عنصر خبیث، مزدور و جاسوس است که در یک عملیات غرورآفرین و هوشمندانه این عنصر پلید و فاسد را به دام افتاد.

وی افزود: امید است این اقدام انقلابی درس عبرتی باشد برای همه عوامل ضد انقلاب و نفوذی دشمن که سرانجام خیانت به خون شهدا ذلت، خواری و رسوایی است.

امام جمعه برازجان در ادامه سخنان خود با اشاره به اربعین حسینی تصریح کرد: حماسه اربعین نمایش قدرت جهان اسلام و بزرگترین وسیله برای معرفی شیعه و نهضت سرخ حسینی به جهانیان است.

 مصلح افزود: راهپیمایی اربعین بستری است برای عینیت یافتن فرهنگ عاشورایی یعنی عزت، کرامت، ایثار، ظلم ستیزی، استکبار ستیزی، شهادت طلبی در مقابل دشمنان اسلام و تفکرات تکفیری است.

خطیب جمعه برازجان ابراز داشت: اربعین موهبتی الهی است که خداوند اراده فرموده تا نشان دهد که کشتی نجات امام حسین(ع) با سرعت بیشتر به سوی ساحل نجات حرکت می‌کند.

مصلح اربعین را نمایش عظمت، قدرت، وحدت و پیوند ناگسستنی با ولایت دانست و با تقدیر ویژه از ملت و دولت عراق بابت میزبانی از زائران ابا عبدالله الحسین(ع) بیان داشت: از همه مسؤولان و عزیزانی که در این حماسه عظیم اربعین حسینی نقش ایفا کردند صدا و سیما ، نیروی انتظامی، همه وزارتخانه‌های ذیربط، هیات های مذهب ، سپاه پاسداران، نیروهای امنیتی، خیرین تشکر می‌کنم، امید است سال به سال و با شکوه تر انجام گیرد و نواقص موجود بویژه در کشور عراق مرتفع و زمینه حضور همه علاقمندان فراهم شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: