کد خبر: ۴۶۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
در آئینی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، علیمراد کرمی به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان بوشهر معارفه شد.
 مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان بوشهر معارفه شد

به گزارش تدبیر نو، مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان بوشهر ظهر چهارشنبه در این آئین اظهار داشت: باید اجازه دهیم افکار و نظرات مختلف در آموزش و پرورش اظهار شوند و سعی نکنیم که کسانی که منتقد ما هستند را از خود برانیم.

علیمراد کرمی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را به آموزش و پرورش ارائه کنیم، تصریح کرد:‌ قول می‌دهم که اگر روزی نتوانستم برای آموزش و پرورش کاری کنم و کاری که مورد نظر من است را انجام دهم این پست را ببوسم و کنار بگذارم.

مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان بوشهر تاکید کرد: اگر این پست طوری بود که نتوانستیم کاری را بکنیم و یک درصد از فرهنگیان استان به ما بگویند که توان کار نداری، با کمال میل می‌پذیرم و به نفر بعد تحویل می‌دهم. تا زمانی کار می‌کنم که بتوانم مفید باشم.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در این آئین اظهار داشت: آموزش و پرورش با چالش‌هایی روبرو است و امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند همراهی و حمایت همه مسئولان است.

غلامحسین حسینی با بیان اینکه گردش مدیریت در چرخه نخبگان را در آموزش و پرورش استان بوشهر دنبال کردیم، اضافه کرد: آموزش و پرورش توان اینکه اسیر حاشیه‌ها شود را ندارد و تلاش کردیم که این مشکل را شاهد نباشیم.

وی با بیان اینکه حمایت خوبی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش استان صورت گرفته است، افزود: تلاش کردیم تا از فرصت‌دهی به نیروهای بومی دفاع کنیم و از توان نیروهای بومی به خوبی استفاده کنیم.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه لباس معلمی لباس برازنده‌ای است، تصریح کرد:‌ باید تلاش کنیم آنچه از ما در آموزش و پرورش باقی می‌ماند، نامی نیکو باشد.

در این آئین علیمراد کرمی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر معرفی و از خدمات ناصر کرمی مدیرکل سابق و غلامحسین حسینی سرپرست این اداره‌کل تقدیر شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: