کد خبر: ۴۶۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
معاون استاندار بوشهر:
معاون عمرانی استاندار بوشهر خواستار تسریع در اجرای پروژه‌ها شد و گفت: پل خور گردشگری و جاده ریگ – گناوه در شهرستان گناوه با سرعت بیشتری تکمیل شوند.
طرح‌های عمرانی شهرستان گناوه با سرعت بیشتری تکمیل شوند

 به گزارش تدبیر نو، مهرداد ستوده عصر یکشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان گناوه اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های عمرانی استان بوشهر با جدیت نظارت و دنبال می‌شود و باید در زمان مقرر تکمیل شوند.

وی یکی از مطالبات مهم مردم گناوه را پل خور دانست و افزود: هیچ مضایقه‌ای برای تامین اعتبارات این پروژه در استان صورت نمی‌گیرد و انتظار داریم با تمرکز بر این پروژه شاهد تکمیل آن در دهه فجر امسال باشیم.

معاون عمرانی استاندار بوشهر افزود: شهردار گناوه با توجه به اعتبارات دریافتی از استان و حمایت‌های فنی استانداری قول داد که این پروژه در دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری برسد و ما نیز بر اساس روزشمار تعیین شده روند پروژه را نظارت می کنیم.

وی در بازدید از مسیر ارتباطی بندر ریگ- گناوه با ابراز نارضایتی از سرعت کم اجرای پروژه گفت: باید با اضافه شدن ماشین آلات، همزمان با جاده سازی، پل باکسی مسیر همزمان کار شود و هرچه سریع‌تر مسیر افتتاح شود.

ستوده با تأکید بر اینکه پروژه باید قبل از عید نوروز و آغاز ورود گردشگران نوروزی به بهره‌برداری برسد بیان کرد: افتتاح این پروژه می‌تواند علاوه بر جاذبه های توریستی و گردشگری فرصت‌های شغلی زیادی را برای اهالی بومی ایجاد کند و علاوه بر آن فضای تجاری و گردشگری بندر ریگ و گناوه را رونق بیشتری می‌بخشد.

وی همچنین با بیان اینکه پروژه پل ورودی گناوه امسال به مناقصه می‌رود یادآور شد: مقرر شد برنامه زمانبندی عملیاتی با همفکری دفاتر فنی و  شهری استانداری، شهرداری و فرمانداری گناوه در کوتاه‌ترین زمان تدوین و عملیاتی شود.

ستوده گفت: این پل دارای اهمیت بالایی از نظر گردشگری است و موقعیت استراتژیکی دارد و ورودی یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور قرار گرفته که باید هر چه زودتر تکمیل شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: