کد خبر: ۴۶۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
تدبیرنو: تیم امید گناوه در اخرین دقایق جواز حضور در لیگ دو فوتبال کشور را به دست آورد.
در دقیقه ۹۰ امتیاز لیگ دو فوتبال کشور به نام امید گناوه ثبت شد امتیازی که پارسال پرسپولیس گناوه با آن وارد لیگ دو کشور شد و پس از فراز و نشیب‌های فراوان توانست آن را حفظ کند تا امسال به امید گناوه برسد و سهمیه این شهرستان در لیگ دو کماکان پابرجا باشد.

امید گناوه سابقه حضور در لیگ برتر کشور را با نوجوانان خود دارد، ولی اولین تجربه این باشگاه با سابقه‌ی گناوه‌ای در رده بزرگسالان به حساب می‌آید.

امید گناوه و تجربه‌ای نو در لیگ دو کشور

امید در لحظات پایانی توانست با علی اصغر کلانتری مربی نام آشنای شیرازی که سابقه حضور در تیم‌های برق شیراز، فجرشهید سپاسی، فولاد یزد و مس رفسنجان را دارد وارد مذاکره و توافق نهایی شود تا هدایت این تیم را در لیگ دو فوتبال کشور بر عهده بگیرد.

کلانتری تنها در دو روز مانده به مسابقات تیم را بست و روانه کرمانشاه برای حضور در اولین دیدار لیگ دو شد.

امید گناوه و تجربه‌ای نو در لیگ دو کشور

در هفته اول و طبق پیش‌بینی‌ها امید اولین شکست را در مقابل میزبان خود اتحاد کامیاران تجربه کرد و در دومین دیدار راهی یزد شد تا با تیم نام آشنای شهید قندی روبرو شود در دومین دیدار توانست با یک مساوی و یک امتیاز به گناوه بازگردد تا نوید روز‌های روشن آینده داده شود.

با تلاش‌های مضاعفی که از سوی باشگاه امید گناوه، مسئولین استانی و شهرستانی و همچنین کادر فنی می‌شود انتظار می‌رود روند رو به رشد این تیم در لیگ دو در هفته‌های آینده آغاز شود.

سرمربی امید گناوه در لیگ دو کشور گفت: باعث افتخار است که در این فصل در خدمت مردم استان بوشهر و شهرستان گناوه هستم و با وجود اینکه در لحظات آخر تیم را بستیم و پا به مسابقات گذاشتیم کار سخت و دشوار است.

علی اصغر کلانتری افزود: با همت مسئولین استانی و شهرستان که هدفشان ماندگاری این امتیاز در گناوه بود و همچنین تلاش‌هایی که از سوی بزرگان باشگاه امید صورت پذیرفت این مهم انجام گرفت.

او بیان کرد: ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که تیم بهترین عملکرد را ارائه دهد و هفته به هفته روند رو به رشد و موفقیت را داشته باشد.

سرمربی امید گناوه در لیگ دو کشور تصریح کرد: در دو هفته اول هر دو دیدار را در کرمانشاه و یزد مهمان بودیم و توانستیم یک امتیاز کسب کنیم و دیدار سوم ما نیز در تهران برگزار خواهد شد که امیدواریم از آنجا هم با دست پر برگردیم.

کلانتری عنوان کرد: تیم ما به دلیل دیر بسته شدن فرصت انجام تمرینات بدنسازی و کار تاکتیکی را نداشت و تا نیم فصل باید صبر کرد و قطعا در نیم فصل به شرایط بهتری خواهیم رسید.

موسس باشگاه امید گناوه  نیز گفت: تیم امید دو روز قبل از مسابقات بسته شد و کار خیلی سختی بود هرچند که خیلی اذیت شدیم، ولی آن را به سرانجام رساندیم.

امید گناوه و تجربه‌ای نو در لیگ دو کشور

حسین عبدالهی افزود: تا چند ساعت قبل از شروع مسابقه اول کارت‌های ما هنوز صادر نشده بود، ولی به شکرانه خداوند همه کار‌ها درست شد و وارد مسابقات شدیم. هرچند که بازی اول را در کرمانشاه واگذار کردیم در بازی دوم توانستیم شهید قندی را متوقف کنیم و یک امتیاز خوب بگیریم.

او ادامه داد: هفته سوم که میزبان خیبر خرم‌آباد بودیم به خاطر مسابقات جام حذفی و حضور این تیم در جام حذفی استراحت کردیم، ولی در هفته چهارم باید راهی تهران برای دیدار با میلاد مهر تهران شویم.

موسس باشگاه امید گناوه نیز تصریح کرد: کادر فنی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که همزمان تمرینات تاکتیکی و بدنسازی را انجام دهند تا در هفته‌های آینده تیم به شرایط مطلوب خود برسد.

عبدالهی بیان کرد: از مردم خوب شهرمان تقاضا داریم به هر شکلی که توان دارند از این تیم حمایت کنند و با توجه به اینکه باشگاه امید گناوه در سطح بزرگسالان در لیگ کشور تجربه کمی دارد نیازمند حمایت‌های همه جانبه مسئولین و همشهریان هستیم.

او  یادآور شد: هرچند که ما چند سالی است در رده‌های پایه در لیگ‌های برتر حضور داریم، ولی در سطح بزرگسالان اولین تجربه خود را در لیگ دو پشت سر می‌گذاریم با حمایت تماشاگران و همشهریان انشاالله نماینده شایسته و خوبی برای شهر و استان باشیم و بتوانیم لبخند و شادی را به مردم هدیه دهیم.

موسس باشگاه امید گناوه  در مورد بازیکنان این تیم گفت: بازیکنان بومی که پتانسیل حضور در لیگ دو کشور را داشتند را برای حضور در تیم دعوت کردیم، ولی به دلیل اینکه واگذاری امتیاز لیگ دو ما خیلی آنی و دیر اتفاق افتاد بسیاری از بازیکنان نتوانستند ما را همراهی کنند، ولی در کل حدود ۴۰ در صد بازیکنان بومی شهرستان و استان هستند و حدود ۶۰ درصد از بازیکنان نیز از خارج از استان در تیم حضور دارند.
منبع:باشگاه خبرنگاران

نام:
ایمیل:
* نظر: