کد خبر: ۴۶۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
تدبیرنو،جلسه هماهنگی نظارت وکنترل سرویس مدارس با حضور مسئول راهنمایی و رانندگی شهر شبانکاره وشورای معاونین در آموزش وپرورش برگزار شد.

در ابتدا رئیس آموزش پرورش ضمن تبریک هفته نیرو انتظامی به پرسنل این نهاد با اهمیت در این باره گفت: راهنمایی و رانندگی مجموعه ای پرتلاش است که نظم وانظباط ترافیکی جاصل زحمات شبانه روزی پرسنل خستگی ناپذیر این مجموعه مقدس است.

هوشنگ عباسی با اشاره به فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی ابراز داشت: مطمئن هستیم که حضور راهنمایی و رانندگی می تواند به ایجاد نظم ترافیکی و ارائه سرویس دهی بهتر به دانش آموزان کمک شایان و موثری کند.

وی همچنین بیان داشت: ما مدیران را موظف نموده ایم تا برای سرویس مدارس خود با اخذ تصویر از مدارک خودرو وراننده تشکیل پرونده بدهند و کدی را برای هر کدام ازخودرو های مربوطه صادر نمایند که روی شیشه خودرو نصب نمایند تا خودرو ویژه سرویس دهی قابل شناسایی باشد.

وی در ادامه اذعان داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده ای نزدیک از پرونده سرویس مدارس بازدید به عمل خواهد آمد.

سپس مسئول راهنمایی و رانندگی شبانکاره  تاکید کرد:  حفظ سلامتی دانش آموزان ایجاب می کند تا رانندگان محترم از سلامتی خودرو اطمینان کامل داشته باشند.

حسینی در این مورد به این نکات اشاره کرد: سالم بودن قفل درب خودرو و ترمزها از مهمترین موارد به این منظور می باشد.

همچنین وی بیان داشت: رعایت قوانین توسط رانندگان سرویس مدارس و عدم رانندگی دانش آموزان با موتور سیکلت حساسیت ویژه ای دارد که در سطح شهر پیگیری و در صورت عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اعمال قانون خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: