کد خبر: ۴۶۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
تدبیرنو،مسابقات فوتسال نونهالان زیر ۱۴ سال شهرستان با شرکت 4 تیم و در یک گروه به مدت دو روز برگزار که با انجام 6 بازی به پایان رسید.
مسابقات فوتسال نونهالان زیر ۱۴ سال شهرستان با شرکت 4 تیم و در یک گروه به مدت دو روز برگزار که با انجام 6 بازی به پایان رسید.
http://boushehr.msy.gov.ir//parameters/msy/modules/cdk/upload/content/news/413425/WhatsApp%20Image%202019-10-06%20at%2009.07.31.jpeg
در پایان این رقابتها تیم انصار با کسب 7 امتیاز عنوان قهرمانی فوتسال نونهالان شهرستان دشتستان را بدست آورد و تیم های بهمن ( با 6 امتیاز) و افق برازجان به ترتیب مقامهای دوم وسوم را از آن خود کردند.
در این مسابقات ابوالفضل مطیع از تیم ماهان به‌عنوان بهترین بازیکن، سید ابوالفضل مهدیان از تیم بهمن به‌عنوان آقای گل، امین قاسمی از تیم انصار به عنوان برترین دروازبان ، تیم افق به ‌عنوان تیم اخلاق و مهدی احمدی مربی تیم انصار به ‌عنوان برترین مربی این مسابقات انتخاب شدند.
در مراسم اهدای جوایز این مسابقات که با حضور علی محمد کمارج حاجی ریئس اداره ورزش و جوانان دشتستان ، مهراب بنافی و نوید متین ریئس و عضو شورای شهر برازجان ، عباسی معاون عمرانی شهرداری به تیمها ، بازیکنان برتر اهدا گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر: