کد خبر: ۴۶۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
تدبیرنو،همزمان با هفته نیروی انتظامی، نیروهای مسلح استان بوشهر در رژه باشکوهی اقتدار و توانمندی خود را در دفاع از دستاورهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.
همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مراسم رژه نیروهای مسلح استان بوشهر صبح امروز در میدان صبحگاه نیروی انتظامی استان بوشهر برگزار شد.

در این مراسم که امام جمعه، استاندار، فرماندهان و یگان‌های نمونه نیروهای مسلح استان بوشهر حضور داشتند فرمانده انتظامی استان بوشهربا قدردانی از تعامل و همدلی  مسئولان در حوزه‌های مختلف در استان  اظهار داشت: موفقیت‌های نیروی انتظامی استان بوشهر در سایه همدلی مسئولان سازمان‌ها، نهادها و اعضای شورای تامین و هدایت روحانیت به‌ویژه نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حاصل شده است.

امام جمعه بوشهر نیز با اشاره به اقتدار و توانمندی نیروی انتظامی در برقراری امنیت پایدار گفت: ذکر خیری که رهبر معظم انقلاب از نیروی انتظامی دارد خود کاشف بزرگی و بزرگواری این نیرو است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ، قدرت در صف و ستاد را از ویژگی‌های نیروی انتظامی دانست و تصریح کرد: دانش بنیانی، جهادگری و توانمندی در عرصه مدیریت از شاخص‌های نیروی انتظامی است.


در این مراسم  ضمن رژه نیروهای مسلح، از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان بازنشسته انتظامی و تعدادی از پلیس‌های نمونه استان تجلیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: