کد خبر: ۴۶۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
امام جمعه بوشهر:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در امنیت پایدار داشته است و در استان بوشهر نیز شاهد امنیت مطلوب و باثباتی هستیم.
نیروی انتظامی امنیت پایداری را برای کشور فراهم ساخته است

به گزارش تدبیر نو، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح شنبه در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امروزه امنیت به عنوان یکی از مهمترین شاخص‌های جامعه محسوب می‌شود و همگان در پی افزایش امنیت خود هستند.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم و تاثیرگذار نیروی انتظامی در امنیت، اضافه کرد: دستیابی به توسعه و پیشرفت و اقتدار در عرصه‌های مختلف نیازمند داشتن نظم و امنیت مطلوب و پایدار است.

امام جمعه بوشهر به امنیت پایدار جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف اشاره کرد و ادامه داد: بخش اعظمی از پیشرفت و توسعه در نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون توانمندی و کارآمدی نیروی انتظامی است.

وی به قابلیت‌ها و توانمندی بالای نیروی انتظامی جمهوی اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: بخش اعظمی از برقراری امنیت در کشور در سایه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه نیروی انتظامی دانش‌بنیان، جهادگر و توانمند است خاطرنشان کرد: هر کشوری زمانی می‌تواند به توسعه و پیشرفت دست یابد که دارای امنیت پایدار باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به وضعیت مطلوب امنیت در استان بیان کرد: با تلاش جهادی و دانش بنیان نیروی انتظامی استان بوشهر شاهد امنیت خوبی در سطح استان هستیم.

وی اضافه کرد: از شاخص‌های نیروی انتظامی می‌توان به قدرت در صف و ستاد، دانش بنیانی، جهادگری، توانمندی در عرصه مدیریت اشاره کرد./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر: