کد خبر: ۴۶۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
"ستایش" روی آنتن و "فوق‌لیسانسه‌‌ها" در انتظار آنتن است.
آیا فوق‌لیسانسه‌ها با رفتن ستایش می‌آید؟
به گزارش تدبیر نو، سریال «فوق‌لیسانسه‌ها» در روزهای تصویربرداری قرار دارد؛ کاری که از 29 فروردین‌ماه امسال با بازی هوتن شکیبا در دانشگاه خوارزمی شروع شد. این آخرین فصل از سه‌گانه سروش صحت است که پیش از این رضا جودی تهیه‌کننده آن گفته بود «به علت حضور برخی از بازیگران اصلی این سریال همچون "هوتن شکیبا" در پروژه‌های سینمایی احتمالاً این آخرین لیسانسه‌های تلویزیون باشد.»

تصویربرداری این سریال 40 قسمتی از نیمه گذشته و مراحل فنی مثل تدوین و ساخت موسیقی آن نیز در حال انجام است. هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، بیژن بنفشه‌خواه، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، عزت‌الله مهرآوران، پریسا مقتدی، افشین سنگ چاپ، سیاوش چراغی‌پور، مریم سرمدی، فرخنده فرمانی‌زاده و عرفان برزین از بازیگران این پروژه‌اند.

با توجه به اینکه در فضای مجازی دست‌به‌دست شده است که «فوق‌لیسانسه‌ها» جایگزین فصل سوم سریال «ستایش» در شبکه سه خواهد شد، رضا جودی از این تصمیم اعلام بی‌خبری کرد و گفت: «پخش سریال مربوط به شبکه است و آنها تصمیم‌گیری می‌کنند؛ ما به تصویربرداری مشغولیم».  

البته پیش از این رضا جودی گفته بود «تمام سعی و تلاش ما بر این است تا هرچه زودتر «فوق‌لیسانسه‌ها» را به آنتن برسانیم؛ چون مردم منتظر تماشای آنند. احتمالاً اواخر پاییز یا زمستان، «فوق‌لیسانسه‌ها» آماده شود اما تلویزیون باید تصمیم‌گیری کند چه زمانی این سریال روی آنتن برود؛ ما امیدواریم «فوق‌لیسانسه‌ها» به آنتن 98 برسد.»

بنا بر پیگیری‌هایی انجام‌شده، فصل سوم سریال «ستایش» تا روزهای آخر ماه صفر ادامه دارد و احتمالاً فصل سوم «لیسانسه‌ها» با نام «فوق‌لیسانسه‌ها» روی آنتن خواهد رفت.

منبع:تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: