کد خبر: ۴۶۱۶۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
تدبیرنو،همایش «نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان بوشهر در دفاع مقدس با محوریت نقش‌آفرینان عملیات ثامن‌الائمه» در حسینیه عاشقان ثارالله بندر بوشهر برگزار شد.
در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت استان بوشهر در دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله بندر بوشهر از خانواده معظم شهدا و  رزمندگان عملیات ثامن‌الائمه تجلیل شد.

در این همایش از کتاب‌های «قهرمان روستای ما» روایت زندگی شهید عباس آفریدون به قلم محمدکاظم اتابک، «خاطرات ماندگار» تألیف عصمت هژبریان، «منذران صادق» یادنامه شهید روحانی یدالله امینی نوشته علیرضا عابدی و علیرضا فخرایی و «عروج در شب» تألیف علی افشان‌مهر رونمایی شد.

رئیس گروه مدیریت و فرماندهی مرکز راهبردی سپاه پاسداران در این همایش با تشریح  فتوحات رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و نابودی داعش با تلاش رزمندگان جبهه مقاومت اظهار داشت: ما امروز در بهترین شرایط دفاعی و امنیتی و اطلاعاتی در منطقه غرب آسیا هستیم.

سردار احمد محمدی‌زاده  با اشاره به اینکه کشورهای اطراف ایران در ناامنی شدید به‌سر می‌برند خاطر نشان کرد: مردم  این کشورها غبطه‌ ایران، و وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی، نیروهای نظامی و امنیتی و تجهیزات ایران را می‌خورند که از چه نعمتی برخوردارند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ظرفیت‌های جدید دفاعی هم در کشور و هم در منطقه ایجاد کرده است افزود: امروز محور مقاومت نه تنها در ایران بلکه در عراق، سوریه، لبنان و حاشیه دریای سرخ شکل گرفته است.


رئیس گروه مدیریت و فرماندهی مرکز راهبردی سپاه پاسداران تاکید کرد: انقلاب اسلامی محدود در مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی نیست و ظرفیت‌های دفاعی  این کشور هم محدود و متعلق به جغرافیای جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه تمام منطقه را بر دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: