کد خبر: ۴۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
تدبیرنو، رئیس گروه طرح و برنامه آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۴۱۴ نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان بوشهر پذیرش می‌شوند.
حمدالله اژدری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز در سراسر استان بوشهر به رقابت با یکدیگر می پردازند تا سهمیه ۴۱۴ نفری استان و بخشی از نیازهای آموزش و پرورش از نظر تامین نیروی انسانی تامین شود.

وی افزود: ۵۰ درصد پذیرفته‌شدگان استان در این آزمون برای آموزگاری در دوره ابتدایی و ۵۰ درصد دیگر به عنوان هنرآموز، دبیر دوره متوسطه و مربی جذب خواهند شد.

رئیس گروه طرح و برنامه آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه شهرستان های دشتستان، عسلویه و کنگان به دلیل کمبود نیروهای انسانی بیشترین سهمیه در را در این آزمون خواهند داشت یادآور شد: طبق سهمیه بندی تعیین شده برای مناطق آموزشی مذکور، دشتستان ۳۹ نفر، عسلویه ۳۵ نفر و کنگان ۳۲ نفر سهمیه دارند.

اژدری به سهمیه نیروهای بومی در این آزمون اشاره کرد و گفت: با توجه به رای دیوان عدالت اداری امتیاز بومی گزینی از شرایط ثبت نام داوطلبان حذف شده است و همه داوطلبان با شرایط مساوی در این آزمون شرکت خواهند داشت.

وی تصریح کرد: نیروهای حق التدریس نیز در این آزمون شرکت می کنند و در صورت کسب نمره لازم و قبولی در مرحله مصاحبه همچون دیگر شرکت کننده ها استخدام خواهند داشت.

رئیس گروه طرح و برنامه آموزش و پرورش استان بوشهر درخصوص تأثیر سهمیه های ایثارگری نیز تأکید کرد: سهمیه های ایثارگری، جانبازی و.... سوای از سهمیه های عادی است و خللی در قبولی دیگر داوطلبان ندارد.

اژدری با بیان اینکه این آزمون دارای شرایط سنی است افزود: شرایط سنی برای دارندگان مدرک فوق دیپلم حداکثر ۳۰ سال، لیسانس ۳۵ سال، فوق لیسانس ۴۰ سال و دکتری ۴۵ سال است.

وی اضافه کرد: افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم هستند صرفا در رشته های مرتبط می توانند در این آزمون شرکت کنند و پذیرش آن ها برای شغل استادکاری در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش است.

رئیس گروه طرح و برنامه آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این آزمون از روز چهارشنبه سوم مهر تا روز جمعه ۱۲ مهر خواهد بود یادآور شد: هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی همزمان با سراسر کشور روز پنج شنبه ۳۰ آبان ۹۸ در استان بوشهر برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: