کد خبر: ۴۵۹۷۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
فرمانده سپاه امام صادق بوشهر:
تدبیرنو،فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران دارای پیشانی دفاعی گسترده‌ای است که استکبار جهانی را به زانو در آورده است
سردار علی رزمجو در آیین رژه نیرو‌های مسلح بوشهر در سی و نهمین سالگرد آغاز دفاع مقدس، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران اکنون پیشانی دفاعی قوی و گسترده‌ای دارد که باعث شده استبداد و استعمار را به زانو در آورد و توان دشمنان را در عرصه بین المللی بی خاصیت کند.

او ادامه داد: خدا را شاکریم که در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس و ساحل حماسه ساز و تاریخی استان بوشهر در حالی مراسم با شکوه رژه نیرو‌های مسلح را برگزار می‌کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت هدایت رهبر معظم انقلاب، با اقتدار و عزت مسیر انقلاب را طی می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: نیرو‌های مسلح پرتوان، مردم وفادار و مسئولان خدمتگزار، اقتدار بی نظیری را در دفاع از دستاورد انقلاب اسلامی در درون و عرصه بین المللی خلق کرده‌اند.

در این آیین، یگان‌های منتخب نیرو‌های مسلح مستقر در استان بوشهر، در ساحل این شهر، از مقابل جایگاه رژه رفتند و توان خود را برای حفاظت از دستاورد‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: