کد خبر: ۴۵۹۷۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
تدبیرنو، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس اقتدار و آمادگی دفاعی نیروهای مسلح استان بوشهر در رژه باشکوهی در کنار آبهای خلیج فارس در ساحل بوشهر به نمایش درآمد.
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس صبح امروز یگان‌های نمونه نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج، ارتش و نیروهای مردمی از مقام تمثال شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند.

استاندار بوشهر در این آیین با بیان اینکه قدرت بازدارندگی ایران ریشه در حماسه آفرینی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس دارد اظهار داشت: اقتدار و توان بازدارندگی ایران اسلامی، در حماسه آفرینی و مجاهدت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس ریشه دارد.

عبدالکریم گراوند با اشاره به اینکه حماسه آفرینی رزمندگان اسلام ریشه در فرهنگ عاشورا دارد خاطر نشان کرد: 8 سال دفاع مقدس ملت ایران برگرفته از فرهنگ عاشورا بود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) هم با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح در دفاع از مرزهای ایران اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران اکنون پیشانی دفاعی قوی و گسترده‌ای دارد که سبب به زانو درآمدن استبداد و استعمار شده است.

سردار علی رزمجو با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی توان دشمنان را در عرصه بین المللی بی خاصیت کرده است گفت: نیرو‌های مسلح پرتوان، مردم وفادار و مسئولان خدمتگزار، اقتدار بی نظیری را در دفاع از دستاورد انقلاب اسلامی در درون و عرصه بین المللی خلق کرده‌اند.


در این آیین، یگان‌های منتخب نیرو‌های مسلح مستقر در استان بوشهر، در کنار خلیج فارس، از مقابل جایگاه رژه رفتند و آمادگی خود را برای حفاظت از دستاورد‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: